سر خط خبرها:

خبرهای جوانان

تصاویر/ جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در روستای تلخ آب ارم

فکرشهر: جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در روستای تلخ اب ارم دشتستان برگزار شد.

دیدار نونهالان مهدکودک با فرماندار دیر+تصاویر

فکرشهر: نونهالان، مربیان و مدیران مهدکودک 'درسا' شهر دیر با فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان دیدار کردند. به گزارش فکرشهر و به نقل از ایرنا؛ فرماندار دیر در این دیدار گفت: آموزش هایی که کودکان در مهدها فرامی گیرند در زندگی آنان مهم و تاثیرگذار است. حمزه اعتماد افزود: مهدهای کودک باید برای تعلیم و تربیت این نونهالان تلاش بیشتری کنند و مهارتهای زندگی را به آنان یاد دهند.

ساختمان جدید کانون پرورش فکری کودکان گناوه گشایش یافت + تصاویر

فکرشهر: ساختمان جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گناوه روز سه شنبه با حضور مسولان کشوری و استانی همزمان با هفته کتاب در آئینی افتتاح شد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر در این آئین گفت: کانون مکانی فرهنگی و آموزشی است که کودکان در آن با بزرگان و شخصیت های دینی و ملی آشنا و زمینه اجتماعی و عاطفی شدن را فرا می گیرند.

بگذارید کودک مالک بدن خود باشد!

فکرشهر: به عقیده یک روانشناس، والدین برای تربیت صحیح و اصولی باید از تذکر و اندرزهای بی رویه و رفتارهایی که ورود به حریم شخصی فرزندان تلقی می شود پرهیز کنند.

به گزارش فکرشهر از ایسنا، عاطفه رضایی اظهار کرد: والدین باید از کنارزدن مداوم موهای کودک، تکاندن خاک لباسش، مرتب کردن یقه‌اش و مواردی از این دست خودداری کنند؛ در واقع پدر و مادر باید خود را از جزییات زندگی کودک دور نگهدارند و مدام به او نگویند که « وقتی تکالیف مدرسه‌ات رو انجام میدی راست بشین و موهات و از جلوی چشمت کنار بزن»؛ چراکه با تکرار این جملات ناخودآگاه حریم شخصی کودک و احساس مالکیت او را نابود می‌کنند.

غنچه های هلال استان بوشهر موفق به کسب مقام عالی در المپیاد جوانه

فکرشهر: غنچه های هلال جمعیت هلال احمر استان بوشهر در ارزیابی کشوری نخستین المپیاد جوانه با کسب 105 امتیاز مقام عالی را کسب کرد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، نخستین جشنواره ورزشی - امدادی نونهالان هلال احمری (المپیاد جوانه) به منظور آشنایی اعضای کانون غنچه های هلال با اصول - هدفها و فعالیت های

جمعیت هلال احمر و آموزش خود امدادی در مهد غنچه های هلال برگزار شد.

درمان "ایدز" در کودکان کار به کجا رسید؟

فکرشهر: درمان ایدز در کودکان کار، موضوعی بحث برانگیز است که تا چندی پیش متولی مشخصی برای آن تعیین نشده‌ بود، اما با توجه به اظهارات رییس اداره ایدز و بیماری‌های آمیزشی وزارت بهداشت، به نظر می‌رسد این مشکل در حال حل شدن است و در آینده‌ای نزدیک تکلیف درمان ایدز در این کودکان مشخص خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خبرهای جوانان