سر خط خبرها:
اختصاصی فکرشهر:

توقف تنها نماینده استان در رقابت های هندبال کشور+تصاویر

فکرشهر: تیم هندبال تااوکه برازجان در هفته نخست دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول مقابل میهمان خود متوقف شد.

توقف تنها نماینده استان در رقابت های هندبال کشور+تصاویر

 

فکرشهر - محمد محمدزاده فرد: تیم هندبال تااوکه برازجان در هفته نخست دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول مقابل میهمان خود متوقف شد.

 

 

به گزارش فکرشهر، از هفته نخست دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم هندبال تااوکه برازجان عصر چهارشنبه 25 دی ماه در سالن امام خمینی(ره) این شهر میزبان تیم هیات هندبال میناب بود که در نهایت هر تیم توانست 25 گل به ثمر برساند تا بازی با تساوی به پایان برسد.

دیدار راس ساعت 16 آغاز گردید. در ابتدا تیم تااوکه بازی بهتری از خود به نمایش گذاشت و با اختلاف سه گل نیز از حریف خود پیشی گرفت.

در ادامه اشتباهات پی در پی تیم برازجان در پاس دادن و کنترل توپ باعث گردید تا تیم میناب عقب افتادگی را جبران کرده و نیمه اول با نتیجه برابر 12به پایان برسد.

تیم تااوکه نیمه دوم را نیز مثل نیمه اول خوب آغاز کرد اما مجددا پاس های اشتباه، از هم پاشیدگی و سردرگمی بازیکنان تیم برازجان موجب شد که حتی در لحظاتی که تیم میناب 2 یار کمتر داشت و با چهار بازیکن بازی می کرد نتوانست از این برتری استفاده کند و حتی در 8 دقیقه مانده به پایان بازی تیم میهمان با اختلاف سه گل پیش افتاد.

بازی در 5 دقیقه پایانی به اوج هیجان رسیده بود و هنگامی که سه دقیقه به پیان وقت بود و دو تیم با نتیجه تساوی 24 مساوی بودند، داور خطایی به سود برازجان اعلام و بازیکن میناب را اخراج کرد مربی تیم میهمان به نشانه ی اعتراض وارد زمین شد که با واکنش تماشاگران همراه بود.

بازی به همین روند ادامه داشت و در پایان دو تیم هر کدام با زدن 25 گل به تساوی دست یافته و امتیازات را تقسیم کردند تا کار صعود تیم تااوکه برازجان برای صعود به هفته های پایانی و اما و اگر کشیده شود.

به گزارش خبرنگار فکرشهر، استقبال نسبتا خوبی از دیدار به عمل آمده بود این اتفاق حالی رخ داد که اطلاع رسانی خوبی از طرف مسئولین امر انجام نپذیرفته بود و این موضوع گلایه ی تماشاگران را به همراه داشت.