سر خط خبرها:
اختصاصی فکرشهر/ انتقاد شدید پیشکسوت بوکس استان از متولیان ورزش:

جمشیدی نمی داند باید رییسی انتخاب کند که لیاقت کار کردن داشته باشد؟!

به گزارش فکرشهر، پیشکسوت بوکس استان اضافه کرد: سوال من از جمشیدی است که سمت مدیرکلی ورزش و جوانان را بر عهده دارد؛ وی نمی داند که شهرستان دشتستان بزرگترین شهرستان استان است و باید رییسی برای آن انتخاب گردد که لیاقت کار کردن داشته باشد نه کسی که هیچ کاری از زمان ورودش انجام نداده است؟

فکرشهر - محمد محمدزاده فرد: مسابقات بوکس قهرمانی استان، گرامیداشت دهه ی فجر در شهر بوشهر برگزار گردید.

برای پیگیری نتیجه مسابقات به حسین بهزادی، رییس هیات بوکس شهرستان دشتستان و همچنین مسئول لیگ بوکس مراجعه کردم.

بهزادی در گفتگو با فکرشهر چنین گفت: روزی که علی حاجیانی، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان به این سمت منصوب شد ما با وی صحبت کرده و این نکته را یادآور شدیم که مسابقات لیگ استان در پیش است.

وی افزود: گفتیم آیا شما ما را حمایت می کنید که در مسابقات شرکت کنیم و او قول حمایت داد.

رییس هیات بوکس دشتستان ادامه داد: از بازی های لیگ یک دیدار بیشتر باقی نمانده است و ما مقام قهرمانی خود را مسجل کرده ایم اما از طرف اداره ی ورزش دشتستان هیچ چیز به ما تعلق نگرفته است؛ حتی یک دست پیراهن برای شرکت در مسابقات.

حسین بهزادی افزود: برای حضور در لیگ بوکس تاکنون بیش از 2.5 میلیون تومان هزینه کرده ایم که همه این مبلغ را از جیب داده ام و اداره ورزش هیچ کمکی به ما نکرده است.

حاجیانی به من گفت پولی در کار نیست؛ در مسابقات شرکت نکنید!!

مربی پیشکسوت بوکس برازجان گفت: چند روز پیش که قرار بود مسابقات بوکس قهرمانی استان گرامیداشت دهه ی مبارک فجر که مهم ترین مسابقه استانی در طول سال است در شهر بوشهر برگزار شود، به دفتر حاجیانی مراجعه کردم و پاسخ جالبی از وی دریافت نمودم.

وی افزود: متولی ورزش شهرستان دشتستان در پاسخ به درخواست کمک مالی من گفت: پولی در کار نیست و شما هم در مسابقات شرکت نکنید!!!

رییس ورزش نباید فقط در چهاردیواری نشسته و چایی بخورد

بهزادی که ظاهرا از عملکرد حاجیانی به شدت گلایه مند بود اضافه کرد: نمی دانم رییسی که برای ورزش شهرستان در نظر می گیرند برای این است که در یک چهاردیواری نشسته و چایی بخورد و یا اینکه بلند شده و با مراجعه به ادارات و نهادها برای ورزش شهرستان چیزی به دست آورد؟

وی ادامه داد: اگر نیست برای هیچ کس نیست ولی اگر هست برای همه باید باشد.

رییس هیات بوکس شهرستان دشتستان افزود: چرا وقتی تیم های فوتبال می خواهند به مسابقات بروند به آنها پول داده می شود آن هم چند میلیون، اما برای بوکس و رشته های دیگر نیست؟

به گزارش فکرشهر، پیشکسوت بوکس استان اضافه کرد: سوال من از جمشیدی است که سمت مدیرکلی ورزش و جوانان را بر عهده دارد؛ وی نمی داند که شهرستان دشتستان بزرگترین شهرستان استان است و باید رییسی برای آن انتخاب گردد که لیاقت کار کردن داشته باشد نه کسی که هیچ کاری از زمان ورودش انجام نداده است؟

حداقل مدیر بومی این است که می تواند یک مینی بوس به ما بدهد

بهزادی فزود: چرا جمشیدی یک مدیر دشتستانی را بر مسند کار قرار نمی دهد که درد شهرستان را بفهمد و برای ورزشکاران کاری انجام دهد؟ مثل زمانی که صمیمی یا موسوی مدیریت تربیت بدنی را عهده دار بودند.

وی ادامه داد: حداقل یک مدیر بومی این است که با سایر روسای شهرستان آشنایی و دوستی دارد و می تواند لااقل یک مینی بوس از آن ها گرفته و به ما بدهد تا راهی بوشهر و دیگر شهرهای استان شویم.

مسئول لیگ بوکس استان اضافه کرد: چندین بار با حاجیانی صحبت کرده ام و به او موارد را متذکر شده ام؛ من حرف خود را رودررو می زنم و نمی روم فرمانداری شکایت شما را بکنم اما خب شما هم اگر به جایی رفتی و کمک نکردند ول کن آنجا نباش و چندین بار دیگر مراجعه کن.

تیم دشتستان قهرمان لیگ استان شده است

رییس هیات بوکس ادامه داد: تیم دشتستان قهرمان لیگ استان شده است و قدرت اصلی این بازی هاست؛ بوشهر دو تیم داشته و برای این که بتواند ما را شکست دهد آن را به یک تیم تبدیل کرده است.

بهزادی افزود: برای شرکت در همین بازی های دهه ی فجر من بیش از صد هزار تومان برای کرایه ی مینی بوس از جیب خود داده ام و این غیر از هزینه غذای ورزشکاران بود.

وی در پایان اضافه کرد: متاسفانه کسی قدر ورزش دشتستان را نمی داند و کمکی نمی کند.