سر خط خبرها:

 شورای فرهنگ عمومی گناوه: درگذشت هاشمی رفسنجانی موجب تاثر ملت شد

فکرشهر: شورای فرهنگ عمومی شهرستان در پیامی اعلام کرد: خبر جانکاه درگذشت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی عالم مجاهد و خستگی ناپذیر ، یاردیرین امام راحل و رهبری، پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی موجب تاثر و تالم ملت ایران شد.

http://img8.irna.ir/1395/13951020/82379857/82379857-71311914.jpg

به گزارش فکرشهر از ایرنا، این شورا در این پیام آورده است: آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال های مبارزات انقلابی، یاری امین و درخیل همراهان مبارز و دوستدار حضرت امام خمینی (ره) و یاوری باوفا برای رهبرمعظم انقلاب بود پس از یک عمر مجاهدت و مبارزه در راه اعتلای آرمان های انقلاب دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.

شورای فرهنگ عمومی گناوه این ضایعه را محضر رهبر فرزانه انقلاب، مراجع بزرگوار تقلید، خانواده ایشان وملت شریف تسلیت گفته و اعلام کرد که آیین ویژه بزرگداشت یار دیرین امام ، رهبری و انقلاب برگزار بزودی مکان آن اطلاع رسانی خواهدشد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.

او یار دیرین امام و رهبری، عضو شورای انقلاب، جانشین امام خمینی (ره) به عنوان فرمانده کل قوا، فرمانده جنگ در دوران دفاع مقدس، دو دوره رئیس جمهوری، سه دوره رئیس مجلس شورای اسلامی و سالها رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و یکی از شخصیت های تاثیرگذار در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی به شمار می رود.

دیدگاه خود را بنویسید

این بخش برای جلوگیری از روبات های اسپم ایجاد شده است. برای ارسال دیدگاه خود یک عدد چها رقمی بین ۱۱۱۱ تا ۹۹۹۹ با حروف انگلیسی وارد کنید.