سر خط خبرها:

 دعوت امام جمعه وفرماندارگناوه برای حضور درآیین ارتحال هاشمی رفسنجانی

فکرشهر: امام جمعه و فرماندار گناوه در پیامی،مردم همیشه درصحنه این شهرستان را برای حضور در آیین بزرگداشت ارتحال جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی در مصلای جمعه این شهر دعوت کردند.

http://img8.irna.ir/1395/13951022/82382316/82382316-71317026.jpg

به گزارش فکرشهر از ایرنا، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی و سیدعلی پاک نژاد در این پیام ارتحال جانسوز یار صدیق امام (ره) و رهبری را که اسوه صبر و استقامت در دوران مبارزات نهضت اسلامی و الگویی کم نظیر در سازندگی کشور و پاسداری از نظام اسلامی در دشواری ها و تنگناها بودند تسلیت گفته و حضوری منسجم و وحدت بخش مردمی را در پاسداشت و تجلیل از جایگاه شامخ این شخصیت جلیل القدر خواستار شدند.

آیین ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در گناوه روز چهارشنبه 22 دی ماه همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا در مصلای جمعه این شهر برگزار می شود.

آیت الله هاشمی رفسنجانی یکشنبه شب در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.

پیکر مطهر آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام سه شنبه جاری باحضور گسترده مردم در داخل ضریح و در کنار مقبره امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران به خاک سپرده شد و آرام گرفت.

دیدگاه خود را بنویسید

این بخش برای جلوگیری از روبات های اسپم ایجاد شده است. برای ارسال دیدگاه خود یک عدد چها رقمی بین ۱۱۱۱ تا ۹۹۹۹ با حروف انگلیسی وارد کنید.