سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»؛

«مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان» اعلام موجودیت کرد

فکرشهر: وی همچنین، گفت که اساس نامه ی مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان تهیه شده و به زودی نیز، نخستین مجمع عمومی این تشکل، برگزار و مرامنامه ی آن نیز منتشر خواهد شد...

فکرشهر: «مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان» اعلام موجودیت کرد.

یکی از جوانان اصلاح طلب شهرستان دشتستان با اعلام این خبر به «فکرشهر» گفت: متاسفانه در دولت های گذشته از جوانان در پست های پايين و ميانی استفاده نشده و ما عملا شاهد يك خلاء بزرگ مدير جوان مجرب از ٢٥ تا ٤٥ سال هستيم و بر همین اساس بر آن شدیم تا با پرورش سياسي جوانان اصلاح طلب و چانه زنی و تعامل با بزرگان، كنشگری و تاثيرگذاری جوانان را بالا برده و توانمندی های جوانان را كه هميشه ناديده گرفته شده اند، نشان داده و ایشان را وارد تعاملات سياسي و مديريتی استان نماييم.

هادی بحرینی با بیان این که «هدف ما انشقاق، اختلاف و به حاشيه بردن ديگر گروه های اصلاح طلب نيست»، افزود: مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان، یک نهاد مستقل سیاسی است و زیر مجموعه ی تشکل دیگری نمی باشد؛ این مجمع در راستای تفکر اصلاح طلبی است و بر همین اساس قصد داريم با تعامل و همراهی، موجب هم افزايی و تقويت اصلاحات استان باشيم و برای تشکیل این مجمع نیز با بزرگان اصلاح طلب شهرستان مشورت کرده ایم.

بحرینی، روند آغاز فعالیت های مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان را نیز به طور خلاصه بیان نمود و تاکید کرد: هدف ما، مشارکت سیاسی در  توسعه و پیشرفت ایران اسلامی و فراهم آوردن زمینه این مشارکت برای جوانان متعهد دشتستان است و به همین دلیل، برنامه های کوتاه مدت مجمع را، پرورش سياسی جوانان جهت تاثير گذاری در فضای سياسی استان قرار داده ایم و بنا داريم با تعامل و مذاكره با ديگر گروه های اصلاح طلب، نيروی جوانی و شادابی را در رگ های اصلاحات شهرستان و استان تزريق كنيم.

این جوان اصلاح طلب دشتستانی اضافه کرد: می خواهيم بر خلاف سابق بگوييم هستيم و بايد ديده شويم و بر همین اساس، بعد از طی روند تشكيل مجمع، حتما به مسائل سياسی استان ورود كرده و جمعي پويا و تاثيرگذار خواهيم بود.

وی همچنین، گفت که اساس نامه ی مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان تهیه شده و به زودی نیز، نخستین مجمع عمومی این تشکل، برگزار و مرامنامه ی آن نیز منتشر خواهد شد.

دیدگاه‌ها

مصطفی بهبهانی مطلق

باسلام  لطفا راهنمایی کنید که چگونه باید عضو شد؟

هادي بحريني

درود بر شما هدف ما جذب و استفاده از پتانسیل همه جوانان اصلاح طلب شهرستان است. ان شاءالله بعد از طي فرآيند جاري فعلي و مشخص شدن رابطين بخش ها، به رابط بخش خود جهت عضويت مراجعه و اقدام نماييد. ضمنا داشتن شرايط عضويت قيد شده در اساسنامه شرط  لازم است.

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید