سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»/ خطاب به رییس جمهور صادر شد؛

بیانیه «اتاق فکر حامیان دولت در استان بوشهر» در واکنش به وضعیت بغرنج انتخاب استاندار/ مطمئنا عملکرد دولت در این خصوص، بیانگر نحوه ی تعامل و رویکرد 4 سال پیش رو خواهد بود + متن کامل بیانیه

به گزارش فکرشهر، در بیانیه ای که صبح امروز صادر شده، «اتاق فکر حامیان دولت در استان بوشهر» خطاب به حسن روحانی این نکته را نیز متذکر شده اند که «مطمئنا عملکرد دولت در خصوص انتخاب استاندار بوشهر، بیانگر نحوه ی تعامل و رویکرد 4 سال پیش رو خواهد بود»...

فکرشهر: وضعیت بغرنج انتخاب استاندار بوشهر و مطرح شدن گزینه های متنوع از سوی افراد و گروه های مختلف سرانجام اتاق فکر حامیان دولت در استان بوشهر را نیز به واکنش واداشت.

به گزارش فکرشهر، در بیانیه ای که صبح امروز ـ چهارشنیه، 22 شهریورماه 96 ـ صادر شده، «اتاق فکر حامیان دولت در استان بوشهر» خطاب به حسن روحانی ـ رییس جمهور ـ گفته اند که انتظار حامیان و دوستداران دولت از شخص رییس جمهور و وزیر کشور، «انتصاب گزینه ای هم راستا با رای 24 میلیونی و مورد تایید حامیان دولت در استان بوشهر می باشد». آنان همچنین این نکته را نیز متذکر شده اند که «مطمئنا عملکرد دولت در خصوص انتخاب استاندار بوشهر، بیانگر نحوه ی تعامل و رویکرد 4 سال پیش رو خواهد بود».

متن کامل این بیانیه که نسخه ای از آن نیز برای فکرشهر ارسال شده است، به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و تقدیم احترام
خدا را شاکریم که ملت فهیم، آگاه و تحول خواه ایران اسلامی در 29 اردیبهشت ماه 96 با خلق حماسه سترگ سیاسی و اقبال گسترده به مشی اصلاح طلبی و اعتدال گرایی که ماحصل آن بکارگیری تعقل و تدبیر در مدیریت کلان کشور و دمیدن روح امید در کالبد جامعه است بار دیگر با آرا قاطع خویش به شایستگی سبب ساز حضور دوباره جنابعالی در مسند ریاست جمهوری شدند . 
بدون شک نقش محوری ستادهای تبلیغات انتخاباتی در کشور به جهت فراخوانی، ایجاد فضای مشارکت فعالانه و سازماندهی نیروهای موثر و همسو با دولت و حضور پر شور مردم بر هیچ کس پوشیده نیست و این مهم در استان بوشهر بدلیل وجود برخی نارضایتی ها و اختلافات در بین گروهها، احزاب و جریانهای سیاسی هم راستا با دولت یازدهم کاری طاقت فرسا ،پرچالش و در برخی مواقع نیازمند صرف زمان بسیار و تدابیری خاص بود که بحمدالله با تلاش شبانه روزی دلسوزان راستین دولت و نظام در قالب ستادهای تبلیغات انتخاباتی فضای همدلی و تعامل در بین همه گروه های سیاسی و اقشار جامعه ایجاد شد که نتیجه این اقدامات را می توان در مشارکت و حضور پرشور آحاد مردم بخصوص جوانان و بانوان در ستادها دید و به گواه همگان استقبال پرشور مردم از شخصیتها و سخنرانان استانی و ملی در آن ایام بی نظیر و برای همیشه در اذهان به یادگار خواهد ماند.
بدیهی است این حضور و رای قاطع در کشور و استان بوشهر در میان تمام بداخلاقی ها و کارشکنی ها می تواند پشتوانه گرانقدری برای دولت دوازدهم در چهار سال پیش رو باشد تا با بکارگیری پتانسیلهای بی بدیل نخبگان سیاسی، اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی و با در نظر گرفتن خواست واقعی مردم قطار دولت تدبیر و امید با شتاب بیشتری به پیش رود.
جناب آقای دکتر روحانی؛
 با توجه به شرایط حساس استان بوشهر در این برهه از زمان و بنا بر مسئولیتی که در قبال اعتماد مردم فهیم این کهن دیار به مسئولان ستاد تبلیغات انتخاباتی استان احساس می کنیم، بر خود لازم می دانیم که نکاتی را درباره گزینه های مطرح برای تصدی پست استانداری بوشهر به استحضار حضرتعالی برسانیم:
 1- اگر هر شخص، گروه، حزب یا جریانی بدون در نظر گرفتن نقش تاثیرگذار ستادهای دکتر روحانی در مسایل کلان استان به دنبال به کرسی نشاندن گزینه موردنظر خود باشد، مطمئنا دچار خطای استراتژیک غیر قابل جبرانی شده که می تواند در آینده آثار نامطلوبی بر اعتماد مردم به آن شخص یا گروه و در نهایت دولت دوازدهم داشته باشد. 
2- بی تردید ایجاد آرامش در فضای سیاسی استان صرفا با تدبیر عالمانه مبتنی بر جلب حمایت حداکثری و مد نظر قرار دادن تجربیات مثبت و منفی  گذشته و در سایه حمایت های مستمر حامیان دولت امکان پذیر خواهد بود. در این راستا اتاق فکر حامیان دولت در استان بوشهر متشکل از بزرگان اصلاح طلب و اعتدال گرای استان که در ایام انتخابات با در نظر گرفتن و قبول تمامی هزینه های مادی و معنوی حضور در عرصه ی انتخابات در ستادهای جنابعالی حاضر شده و با برنامه ریزی، هماهنگی و بسیج نیروهای همسو حماسه ای کم نظیر را رقم زدند و پس از دستیابی به هدف یعنی استمرار دولت تدبیر و امید و به جهت کمک در تبیین و انتقال سیاست ها، موضع گیری ها و ارائه  راهکار در هنگام مواجهه با چالش های پیش روی دولت و حمایت تمام قد از اهداف مطرح شده در زمان تبلیغات انتخابات در زمینه گشایش های اقتصادی و سیاسی و... با تشکیل جلسات و گردهمایی هایی انسجام و اتحاد حامیان دولت را در استان حفظ نموده و در حال حاضر به خوبی این آمادگی را دارند تا به دولت دوازدهم در انتخاب مدیری لایق، توانمند، باتجربه، سیاستمدار و پاک دست و تعیین اولویت ها و بر طرف نمودن چالش ها یاری رساند. بدیهی است انتظار حامیان و دوستداران دولت از شخص جنابعالی و وزیر محترم کشور انتصاب گزینه ای هم راستا با رای 24 میلیونی و مورد تایید حامیان دولت در استان بوشهر می باشد و مطمئنا عملکرد دولت در این خصوص بیانگر نحوه ی تعامل و رویکرد 4 سال پیش رو خواهد بود. 
از خداوند منان توفیق روزافزون شما را خواستاریم   
اتاق فکر حامیان دولت در استان بوشهر 
96/06/22

دیدگاه‌ها

محمد

احسنت به این میگن بیانیه واقعا دیگه وقتش بود که این جریان یه جوری جم بشه. اگر اصلاح طلبان اصلاح طلب باشند که حتما محکم پای این بیانیه می ایستن.

باقر

علاوه بر همسو بودن  بایدبومی بودن 

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید