سر خط خبرها:

برگزاری آئین مهرعاطفه ها در دشتستان + تصاویر

فکرشهر: آئین مهرعاطفه ها با حضور فرماندار دشتستان، امام جمعه برازجان و قائم مقام مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر و جمعی از مسئولین دشتستان در دبستان 13 آبان برازجان برگزار گردید.

به گزارش فکرشهر، در این مراسم فرماندار دشتستان با اشاره به نقش و جایگاه دانش آموزان و آینده سازان در توسعه آینده کشور جمهوری اسلامی ایران و ضرورت توجه به تأمین نیازهای مادی و معنوی آنان گفت: از آنجائیکه بعضی از خانواده های دانش آموزان از توانمندی های مالی و اقتصادی مناسبی برخوردار نیستند لازم است مسئولان، خیرین و مردم در تامین نیازهای آنان به مناسبت های مختلف از جمله بازگشایی مدارس، نیازمندان را یاری رسانند .

ارسلان زارع با تشکر از مسئولان و خیرینی که در آئین جشن عاطفه های سال گذشته بیش از پنج میلیارد ریال مساعدت نمودند، از آنان خواست تا برای تحقق برنامه ی پیش بینی شده ی کمیته امداد امام خمینی (ره) به میزان هشت میلیارد ریال مشارکت فعال نموده و در این کار انسانی و خدا پسندانه سهیم باشند .

حجت الاسلام والمسلمین مصلح امام جمعه برازجان نیز در این مراسم با اشاره به نقش تربیتی قرآن و نماز از دانش آموزان خواست تا در انجام فرائض دینی کوشا باشند و از مسئولین و کسانی که در اجرای برنامه ی مهر عاطفه ها فعالیت می کنند نیز تشکر و قدردانی نمود .

 آقای گزدرازی قائم مقام مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر نیز گفت: شهرستان دشتستان در جلب مشارکت های مردمی و برگزاری جشن عاطفه ها در سال گذشته نیز از جایگاه ممتازی برخوردار بوده و اطمینان دارم امسال نیز با تحقق برنامه پیش بینی شده ی این نهاد، همچنان شهرستان دشتستان از جایگاه ممتازی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، در پایان مراسم فرماندار، امام جمعه، قائم مقام مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) بوشهر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، شهردار برازجان، مدیر آموزش و پرورش، شورای اسلامی شهر برازجان، موسسه خیریه آبشار عاطفه ها و سایر مسئولین شرکت کننده، آموزگاران و دانش آموزان هدایای خود را تقدیم نمودند.   

دیدگاه‌ها

ناشناس

سلام چرا همه عکس ها رو نگذاشتید یکی از دانش اموزها ی مدرسه

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید