سر خط خبرها:

نماینده بوشهر در مجلس خبرگان: مسئولان زمینه بهبود معیشت مردم را فراهم کنند

فکرشهر: نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان باید تلاش و پیگیری کنند و با برنامه‌ریزی مناسب زمینه بهبود معیشت مردم را فراهم کنند.

به گزارش فکرشهر از مهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری عصر پنجشنبه در مراسم اربعین حسینی در دیر اظهار داشت: مسئولان با تصمیمات خود نقش جدی در معیشت مردمی که با تمام مشکلات پای انقلاب و آرمانهای نظام ایستاده‌اند ایفا کنند.

وی با بیان اینکه یک تصمیم اشتباه از سوی مسئولان می‌تواند سرنوشت مردم را عوض کند، بیان داشت: مردم در همه عرصه ها و شرایط مختلف پای کار هستند اما سلب مسئولیت و تصمیمات اشتباه از سوی مسئولان می‌تواند سرنوشت جامعه و مردم را عوض کند که این امر بخشودنی نیست.

آیت الله حسینی با بیان اینکه در برابر فرمان خدا باید تسلیم باشیم و با سلیقه خود دین خدا را تفسیر نکنیم، افزود: دین به منزله درخت تناوری است که ریشه آن تسلیم بودن به رضای خدا است.

وی با تاکید بر این موضوع که اسلام مخالف با آرامش و تفریح در جامعه نیست، گفت: در هر جایگاهی می‌بایست مبلغ دین خدا باشیم و در هر کجا که تبلیغ شما برای دین خدا می‌تواند نقش‌آفرین باشد کوتاهی نکنید.

نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دانشجویان، استادان دانشگاه، فرهنگیان، نیروهای انتظامی و نظامی و مسئولان کشور می‌توانند در پیشرفت دین خدا و تبلیغ آن نقش آفرین باشند، اظهار داشت: باید از دین خدا بدون توجه به کمی زیادی و کمی عدد جمعیت، دفاع جانانه داشته باشیم.

آیت‌الله حسینی بوشهری با بیان اینکه افضل عبادات در این روز حواندن زیارت اربعین است،گفت: امروز هر انسان آزاده‌ای احساس وابستگی به حسین ابن علی (ع) دارد چرا که ابا عبدالله الحسین (ع) در اوج حریت و آزادگی است.

دیدگاه خود را بنویسید