سر خط خبرها:

گزارش تصویری/ برگزاری نخستین جشن نفس استان در برازجان (1)

فکرشهر: نخستین جشن نفس استان بوشهر به منظور تقدیر از خانواده هایی که اعضای بدن یکی از اعضای خانواده خود را اهدا کرده بودند، در برازجان برگزار شد. به گزارش فکرشهر، در این مراسم که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر انجام گرفته بود، مسوولین کشوری وزارت بهداشت، فرمانداران دشتستان و تنگستان، مسوولین دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، شهردار و اعضای شورای شهر برازجان، خانواده هایی که اعضای عزیزان خود را اهدا کرده بودند، فعالین اجتماعی و حوزه سلامت، هنرمندان کشور و استان، ورزشکاران و قهرمانان دشتستان و چند تن از افرادی که از هم استانی ها عضو دریافت کرده بودند، حضور داشتند. تصاویر توسط «فاطمه روحانی نژاد» گرفته شده است.

فکرشهر: جشن نفس به منظور تقدیر از خانواده هایی که اعضای بدن یکی از اعضای خانواده خود را اهدا کرده بودند، در برازجان برگزار شد.

به گزارش فکرشهر، در این مراسم که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر انجام گرفته بود، مسوولین کشوری وزارت بهداشت، فرمانداران دشتستان و تنگستان، مسوولین دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، شهردار و اعضای شورای شهر برازجان، خانواده هایی که اعضای عزیزان خود را اهدا کرده بودند، فعالین اجتماعی و حوزه سلامت، هنرمندان کشور و استان، ورزشکاران و قهرمانان دشتستان و چند تن از افرادی که از هم استانی ها عضو دریافت کرده بودند، حضور داشتند.

تصاویر توسط «فاطمه روحانی نژاد» گرفته شده است.

تصویر تیزر: 
اشتراک گذاری:            

دیدگاه خود را بنویسید