سر خط خبرها:

زمان برگزاری اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بوشهر

فکرشهر: مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: بزرگداشت روز بسیج رسانه و اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر دوشنبه ۲۵ دی ماه در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش فکرشهر، عبدالله نجفی در نشست بررسی برگزاری  اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر اظهار داشت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر در 7 محور با عناوین عمل انقلابی، آزاد اندیشی، شناخت دشمن، مبارزه با تروریسم، مسائل صنفی خبرنگاران، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و بوشهر، دو قرن مقاومت در برابر استعمار در قالب عکس، خبر، مصاحبه، مقاله و گزارش برگزار شده است.

وی از برگزاری اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بوشهر خبر داد و افزود: اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر همزمان با بزرگداشت روز بسیج رسانه، دوشنبه 25 دی ماه ساعت 19 در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر افزود: اختتامیه این جشنواره با حضور اصحاب رسانه استان  بوشهر و جمعی از مسئولان  برگزار می‌شود و طی آن از برگزیدگان جشنواره و آثار شایسته تقدیر، تجلیل به عمل می‌آید.

وی با بیان اینکه 80 فعال رسانه‌ای به سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آثار ارسال کرده‌اند خاطر نشان کرد: از بین آثار ارسالی فعالان رسانه‌ای 270 اثر به دبیرخانه این جشنواره راه یافته است که نسبت به سال گذشته با استقبال بیشتری از سوی اصحاب رسانه مواجه بوده‌ایم.

نجفی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد شور و نشاط، انگیزه مضاعف، رقابت بیشتر در بین اصحاب رسانه و ارتقای سطح کیفی تولیدات رسانه‌ای خواند و تصریح کرد: جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب در رسانه‌ها و تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران انقلابی استان بوشهر برگزار شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر بیان کرد: اختتامیه سومین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر با همکاری سازمان بسیج رسانه استان بوشهر و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بوشهر برگزار می شود.

دیدگاه خود را بنویسید