سر خط خبرها:

دستگیری عامل قتل پیرمرد محله تنگک بوشهر

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان فردی که با همراهی شخصی دیگر پیرمرد 67ساله ای را به قتل رسانده و متواری شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند...

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان فردی که با همراهی شخصی دیگر پیرمرد 67ساله ای را به قتل رسانده و متواری شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش فکرشهر، سرتیپ دوم 'خلیل واعظی' سه شنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: نیمه های شب 24 دی ماه دونفر به قصد سرقت وارد شرکتی در محله' تنگک بوشهر' می شوند.

وی تصریح کرد: سارقان پس از درگیری با نگهبان 67ساله شرکت به هویت'ب - ن' با ضربه های متعدد چوب و چاقو وی را به قتل رسانده و پس از سرقت مقداری وجه نقد و خودرو مقتول از پارکینگ شرکت متواری می شوند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و افسران کشف جرم تحقیقات میدانی و اقدامات ویژه پلیسی در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: از آنجا که متهمان هیچ گونه ردی از خود در محل حادثه به جا نگذاشته بودند کارآگاهان پلیس با تعریف فرضیه های متعدد موفق شدند نشانه هایی از عاملان حادثه را جمع آوری کنند.

به گفته این مقام ارشد پلیس روز گذشته در خروجی شهر بوشهر کارآگاهان به فردی که احتمال می دادند یکی از متهمان حادثه قتل باشد مظنون و وی را در شهرستان 'تنگستان' دستگیر سپس به پلیس آگاهی منتقل کردند. وی با بیان اینکه با ادامه تحقیقات در پلیس آگاهی فرد دستگیر شده ضمن اعتراف به مشارکت در سرقت و قتل، همدست خود را نیز معرفی که در عملیاتی پلیسی در شهر بوشهر دستگیر شد.

واعظی گفت: متهمان دستگیر شده 17و 31 سال سن دارند که به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود را سرقت عنوان کردند.

دیدگاه خود را بنویسید