سر خط خبرها:

راه اندازی سامانه خبری 1580 در دادگستری استان بوشهر

فکرشهر: روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان بوشهر در اطلاعیه ای نوشت:

دادگستری کل استان بوشهر قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران برای بهبود عملکرد خود، ارتقای سلامت سازمان های متبوع و جلب رضایت مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی باشد و در جهت نیل به این اهداف علاوه بر نظارت ها و بازرسی های درون سازمانی به اخبار و گزارش های شما مردم فهیم استان نیازمند است.

با توجه به ضرورت وجود یک پل ارتباطی میان مردم استان و حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در این راستا، سامانه خبری 1580 مربوط به ستاد خبری حفاظت و اطلاعات ارشد دادگستری کل استان بوشهر راه اندازی گردیده است.

این سامانه به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارش های مردمی به دو صورت صوتی و دریافت نمابر راجع به موارد سوء مالی، اخلاقی، اعمال نفوذ و یا پذیرش آن، جعل و یا مفقودی پرونده، کارچاق کنی، و اقدامات خلاف قانون مرتبطین با قوه قضائیه از جمله وکلاء و کارشناسان و هرگونه موارد مشکوک در سازمان های متبوع قوه قضائیه (دادگستری، اداره ثبت اسناد و املاک، پزشکی قانونی، سازمان بازرسی، سازمان قضایی نیروهای مسلح، شورای حل اختلاف، اداره زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی و دانشگاه جامع علمی کاربردی قوه قضائیه) می باشد.

بدیهی است ارائه مستندات یا هرگونه سرنخی ، ما را در کشف و پیگیری سریع تر و بهتر به امور فوق الذکر کمک خواهد نمود. ضمنا مردم در صورت ارایه گزارش های خود به صورت حضوری نیز می توانند به آدرس : بوشهر ،خیابان امام خمینی (ره) ،چهار راه دادگستری ،ستاد خبری حفاظت و اطلاعات ارشد دادگستری کل استان بوشهر مراجعه نمایند.

روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان بوشهر

دیدگاه خود را بنویسید