سر خط خبرها:

تصاویر اختصاصی «فکرشهر»/ دومین جشن ملی نوروزگاه برازجان

فکرشهر اسماء بوستانی: دومین جشن ملی نوروزگاه برازجان با استقبال پرشور مردم و به همت موسسه گردشگری صدای چرخاب و با حضور مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر و جمعی از مسئولین ـ یکشنبه شب، 5 فروردین ماه 97 ـ در دژ برازجان برگزار شد.

فکر شهر ـ اسماء بوستانی: مدیرعامل انجمن صدای چرخاب دشتستان در دومین جشن نوروزگاه برازجان گفت: سازمان میراث فرهنگی، شعار امسال را «بوشهر، مقصد نو، تجربه نو» قرار داده است و ما امیدواریم جشن نوروزگاه بتواند در معرفی استان بوشهر، شهرستان دشتستان و شهر برازجان مفید واقع شود.

مجید کمالی پور در دومین جشن نوروزگاه برازجان، با اشاره به اینکه «سازمان میراث فرهنگی، هر ساله در نوروز، مراسم «سمن ها، سین هشتم» را در سراسر کشور برگزار می کند»، افزود: امسال دومین سالی است که اداره میراث فرهنگی و گردشگری به انجمن صدای چرخاب دشتستان اعتماد کرده و  این انجمن را برای برگزاری این مراسم بزرگ انتخاب کرده است.

وی اضافه کرد: موسسه صدای چرخاب دشتستان، رتبه دوازدهم را در بین سمن های فعال کشوری کسب کرده و اداره کل میراث فرهنگی استان نیز به عنوان سازمان برتر کشوری معرفی شده است.

به گزارش فکرشهر، دومین جشن ملی نوروزگاه برازجان با استقبال پرشور مردم و به همت موسسه گردشگری صدای چرخاب و با حضور مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر و جمعی از مسئولین ـ یکشنبه شب، 5 فروردین ماه 97 ـ در دژ برازجان برگزار شد.

تصویر تیزر: 
اشتراک گذاری:            

دیدگاه خود را بنویسید