سر خط خبرها:

برخورد متفاوت قاضی دوستدار محیط زیست با متخلفین در بوشهر

فکرشهر: دو متخلف صید غیر مجاز از خلیج فارس و یکی از سواحل استان بوشهر توسط ماموران یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست دستگیر و به مراجع قانونی تحویل داده شدند...

فکرشهر: دو متخلف صید غیر مجاز از خلیج فارس و یکی از سواحل استان بوشهر توسط ماموران یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست دستگیر و به مراجع قانونی تحویل داده شدند.

به گزارش فکرشهر، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در تکمیل این خبر گفت: پس از طی مراحل قضایی هر دو متخلف محکوم به پرداخت مبلغ 20 میلیون تومان جریمه شدند.

حسین دلشب افزود: قاضی خوش ذوق و حامی محیط زیست با توجه به میزان قابل توجه آسیب جدی وارد شده به بر چرخه حیات در دریا جهت تنویر افکار عمومی هر دو متخلف را مکلف کرد که از میدان شهید رئیسعلی دلواری تا گمرک بوشهر به مدت سه ماه در روز جمعه با هماهنگی نیروی انتظامی و کلانتری تحت نظارت ماموران اجرایی حفاظت محیط زیست استان بوشهر به پاکسازی ساحل بپردازند.

وی عنوان کرد: قاضی امین اله انصاری ضمن اینکه محیط زیست و کلانتری را موظف به ارائه ی گزارش هفتگی به دادگاه نموده است هدف از این اقدام را فرهنگ سازی و تاکید بر رعایت همه ی مسائل مرتبط با محیط زیست عنوان و همه ی مردم را به رعایت اصول و قوانین مربوط به حفاظت محیط زیست دعوت کرد.

دیدگاه خود را بنویسید