سر خط خبرها:

عملیات چندشاخه، پیچیده و طولانی پلیس برای دستگیری عاملان قتل در ساختمان 4 طبقه عالیشهر/ 4 زن و مرد دستگیر شدند

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری 4 زن و مردی خبر داد که مرد 42 ساله ای را در مجتمع مسکونی در عالیشهر به قتل رسانده و متواری شده بودند....

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری 4 زن و مردی خبر داد که مرد 42 ساله ای را در مجتمع مسکونی در عالیشهر به قتل رسانده و متواری شده بودند.

به گزارش فکرشهر، سردار خلیل واعظی گفت: بعد از ظهر آخرین روز بهمن ماه سال گذشته یک مورد مرگ مشکوک از بیمارستان به پلیس گزارش شد.

وی افزود: با حضور پلیس و بررسی اولیه مشخص شد جسد مرد 42 ساله ای به هویت «ع» از پارکینگ مجتمع مسکونی در عالیشهر به وسیله فوریت های پزشکی 115 به بیمارستان منتقل شده است.

فرمانده ارشد پلیس استان بوشهر بیان کرد: با حضور افسران کشف جرم پلیس آگاهی تحقیقات پلیسی از محل وقوع حادثه و ساکنین مجتمع به شکل تخصصی تر دنبال شد.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس به ساکنین یکی از واحدهای مسکونی مجتمع در طبقه چهارم که پس از حادثه به شکل عجیبی ناپدید شده بودند مشکوک و هویت آنان را شناسایی کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، پلیس با هماهنگی مقام قضایی پس از گشودن درب واحد مسکونی و مشاهده آثار درگیری در بالکن طرح دستگیری دو مرد و دو زن ساکن واحد را در دستور کار قرار داد.

وی از عملیات چندشاخه، پیچیده و طولانی پلیس جهت شناسایی مخفیگاه و دستگیری متهمین در دو شهرستان استان خبر داد و اظهار داشت:متهمین دستگیر شده به بزه ارتکابی اعتراف کردند و گفتند مقتول را به بهانه های مختلف به واحد مسکونی کشانده ، قصد اخاذی از وی را داشتند که پس از مقاومت مقتول، وی را از بالکن به پایین پرت کرده اند.

دیدگاه خود را بنویسید