سر خط خبرها:
علی رغم طوفان و جابجایی محل؛

سیرک ایران - آفریقا تا پایان اردیبهشت در برازجان برقرار است + تصاویر

فکرشهر: طوفان های اخیر در استان بوشهر، خسارات پراکنده زیادی وارد کرده است که یکی از آن ها، خسارت به سیرک ستارگان مستقر در برازجان است...

فکرشهر: طوفان های اخیر در استان بوشهر، خسارات پراکنده زیادی وارد کرده است که یکی از آن ها، خسارت به سیرک ستارگان مستقر در برازجان است.

به گزارش فکرشهر، این سیرک که در قالب تور ایران - آفریقا به برازجان آمده و تا ۳۱ اردیبهشت ماه هم در این شهر اجرا خواهد داشت، در طوفان اخیر، میلیون ها تومان خسارت دیده و حتی مجبور شده محل اجرای خود را به یک سالن سرپوشیده تغییر دهد.
یکی از مدیران این مجموعه در گفت و گو با فکرشهر، درباره حادثه رخ داده گفت: از ۹ اردیبهشت ماه به برازجان آمدیم و نصب سازه مان چندین روز طول کشید. 

پیمان پروانه ادامه داد: همان روزها طوفانی آمد و چادر را از بین برد و اجرایمان به تاخیر افتاد ولی دوباره تلاش کردیم که از دست رفتگی ها را درست کنیم و مجددا سازه را نصب کردیم و تلاش کردیم، اما این سازه که حدود ۹ تن وزن داشت در مقابل این طوفان نیز دوام نیاورد.

مجری سیرک افزود: در مدت سه روز، روزی دو سانس اجرا کردیم و روز سوم مجددا طوفان آمد و همه سازه و وسایلمان شامل کانکس ها، ابزارهای صدا و نور، صندلی ها، چادر  و... را تقریبا از بین برد و با این که هنوز دقیق برآورد نکرده ایم ولی حدود ۳۰۰ میلیون تومان به ما خسارت زده است.

وی با بیان این که ما تلاش کردیم که این از دست رفتگی ها را جبران کنیم، افزود: ما سالنی تهیه کردیم که سالن هلال احمر برازجان واقع در ضلع شرقی چهارراه شهید عباسپور (ابتدای خیابان فنی و حرفه‌ای) می باشد و برخی وسایلمان را سفارش دادیم که از تهران بیاورند و مجددا اجرا را شروع کرده ایم.

پروانه توضیح داد: سیرک، مجموعه ای است که آیتم های ورزشی و هنری را با هم ادغام می کند ما نیز در این سیرک که مالکیت و مدیریتش را فرزاد نظام الدینی بر عهده دارد و سلطان قرقره دنیا و رکورددار این رشته است ، پتریک هنرمند ایرانی الاصل که انگلیس زندگی می کرده و در آیتم رنجر مرگ رکورد گینس دارد، استاد فخرالدین که اولین هنرمند رسمی سیرک ایران است، آیتم استاد یوگا، ۶ نفر از قاره آفریقا از کشور کنیا و اتیوپی که برنامه های شادی اجرا می کنند و ده ها برنامه جالب دیگر را اجرا می کنیم و قرار است تا آخر اردیبهشت ماه هم در برازجان باشیم.

دیدگاه‌ها

سودابه پیشرو

تشکرازخانم بوستانی عزیزبابت اطلاع رسانی به موقع 

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید