سر خط خبرها:

ایستگاه افطاری ساده اتحادیه انجمن های اسلامی دشتستان در مقابل دژ تاریخی برازجان + تصاویر

فکرشهر: دانش آموزان انجمن های اسلامی مدارس برازجان در راستای گرامیداشت خجسته میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام برنامه افطاری ساده در مقابل دژ تاریخی برازجان برگزار کردند.

به گزارش فکرشهر، در این برنامه که جامعه ورزش دشتستان نیز همکاری داشت، دانش آموزان به تهیه افطاری ساده و توزیع آن در میان شهروندان پرداختند. 

نجف فخرزاد مربی قرارگاه شهید علم الهدی ضمن تشریح اهداف برگزاری این مراسم گفت: خدمت در دستگاه اهلبیت و افطاری دادن شور فزاینده ای را در میان دانش آموزان به پا کرده و اعضای انجمن های اسلامی در دوره های مختلف و فارغ التحصيلان اتحادیه چند روز است که برای انجام این برنامه از خود گذشته و وقت گذاشته اند و مهمترین هدفشان این است که اجازه ندهند منویات رهبری روی زمین بماند و لازم است امثال این حرکات را در مسیر تربیتی نسل جدید انقلاب ترویج کنیم.

وی در ادامه افزود: هرانجمن اسلامی به عنوان یک سنگرفکری وفرهنگی ماموریت دارددرخط مقدم پیگیری مطالبات فرمانده کل قوا عملیات نماید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان دشتستان، در پایان  این برنامه، جمعی از دانش آموزان به نظافت محیط پرداخته و لیوان های رهاشده بر روی زمین را جمع آوری نمودند.

دیدگاه‌ها

آرش

خدا قوت قبول باشه

ناشناس

خیلی عالی ، نذر تون قبول باشه 

کررررریم

این را یک سنت قرار دهیم چون زیباست 

خادم

مرحبا به انجمن اسلامی مرحبا به دانش آموزان انجمن اسلامی آفرین به مربی انقلابی انجمن اسلامی

حسین

یه افتاری ساده اما پر برکت الهی که صد سال زنده باشند تا برپاکننده‌های چنین کار های خیر باشند الهی که خداوند همیشه پشتو پناهتون باشه یا علی مولا

رضا

درود بر بچه های انجمن اسلامی خدا قوت 

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید