سر خط خبرها:
فکرشهر/ در خطبه های نماز جمعه مطرح شد:

همه تذکرهای امام جمعه برازجان به شورای شهر و حمایت ها از شهردار/ باید آب شرب را از همین استان تامین کنند

به گزارش فکرشهر، در این آیین که پس از راهپیمایی روز قدس برگزار می شد و جمع کثیری از مردم روزه دار شهر برازجان نیز حضور داشتند، حجت الاسلام حسن مصلح با مخاطب قرار دادن اعضای شورای شهر که برخی از آن ها در مصلی حضور داشتند، گفت: دعوا و درگیری میان اعضای شورا و شورا  و شهرداری، صدمه جدی به شهر می زند و دودش به چشم مردم می رود و باعث می شود این شهر با این جمعیت و وسعت، از پیشرفت و آبادانی باز بماند...

فکرشهر ـ آذر حسینی: حاشیه های جلسه طرح سوال شورای شهر برازجان از شهردار این شهر، به خطبه های نماز جمعه ـ 18 خردادماه 97 ـ نیز رسید.

به گزارش فکرشهر، در این آیین که پس از راهپیمایی روز قدس برگزار می شد و جمع کثیری از مردم روزه دار شهر برازجان نیز حضور داشتند، حجت الاسلام حسن مصلح با مخاطب قرار دادن اعضای شورای شهر که برخی از آن ها در مصلی حضور داشتند، گفت: دعوا و درگیری میان اعضای شورا و شورا  و شهرداری، صدمه جدی به شهر می زند و دودش به چشم مردم می رود و باعث می شود این شهر با این جمعیت و وسعت، از پیشرفت و آبادانی باز بماند.

امام جمعه شهر برازجان با بیان این که این اختلافات باعث می شود «انگیزه خدمت کردن از شهردار گرفته شود»، افزود: قبلا گفته ایم در بدو امر دقت و بررسی کنید و شهرداری انتخاب کنید که دستش پاک باشد و متعهد و متخصص باشد، کاربلد باشد؛ وقتی چنین شهرداری انتخاب کردید، از او حمایت کنید؛ دیگر سنگ اندازی نکنید؛ حمایتش کنید و به او اعتماد به او کنید و میدان به او دهید تا کار کند.

وی ادامه داد: حالا که عمده مردم و مسئولین از شهرداری که انتخاب شده، اظهار رضایت می کنند و حداقلش می بینید که دست پاک و دلسوز است و دارد کار می کند، حمایت و کمک کنید و نظارت تان را هم انجام دهید و کنترل هم بکنید؛ اما منافع شخصی و خصوصی را کنار بگذارید و سعی کنید حمایت کنید از شهردار تا بتواند کارش را انجام دهد وگرنه این وضعیت باشد، شهر به روزی می رسد که در گذشته بوده است.

وی تاکید کرد: این وضعیت به شهر آسیب می زند و شهرداری هم که نداند امروز هست یا فردا، دیگر انگیزه کار کردن ندارد.

حجت الاسلام مصلح، گفت: این شوراها آمدند و رفتند؛ اگر خوبی کرده باشند به خوبی از آن ها یاد می شود و اگر بد کرده باشند به بدی از آن ها یاد می شود؛ پس تا هستید خدمت بکنید چون فردا زودگذر است و این مسئولیت امانت دست شماست. شما نماینده مردم هستید که خدمت به مردم بکنید در دوره کوتاهی که برای مردم انتخاب شده اید. برای خدمت به مردم انتخاب شده اید؛ به فکر منافع شخصی و خصوصی نباشید. این فرصت و زمان را برای کمک به رفع مشکلات مردم استفاده کنید و از دست ندهید.

امام جمعه برازجان ادامه داد: اجازه ندهید که مانند دوره های قبل شود که هر 6 ماه تا یک سال، یک شهردار داشتیم؛ این می تواند آسیب جدی به شهر بزند؛ کسی را که انتخاب کرده اید حمایت کنید تا بتواند ان شااله کار انجام دهد و شما هم در کنار مردم ان شااله شهردار را یاری کنید.

 مصلح خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر برازجان، تاکید کرد: اختلاف بین خودتان را هم حل کنید و نگذارید اختلاف ایجاد شود؛ اختلاف خودتان و شهردار را هم دوستانه حل کنید و نگذارید اختلاف ایجاد شود و انگیزه شهردار و کارکنان شهرداری کم شود.

خطیب جمعه برازجان به قطعی و بحران آب در دشتستان نیز اشاره کرد و گفت: باید آب شرب را از همین استان تامین کنند؛ چاه ها را احیا کنند یا آب شرب را از دریا یا آب سدها تامین کنند.

وی اضافه کرد: کم آبی باید مدیریت شود.

دیدگاه‌ها

احمدی

ای کاش آقای مصلح درمورد راه آهن که برازجان ازان بی بهره ماندهم ایچنین موضع میگرفت ودرنمازجمعه  ازدشتستان  حمایت میکرد وخیانت مسولین شهردراین موردراگوش زدمیکرد

ناشناس

مرحبا بر حاج آقا مصلح عزیز .

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید