سر خط خبرها:

تصاویر (2)/ نخستین مجمع عمومی مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان برگزار شد

فکرشهر: نخستین مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی «مجمع جوانان اصلاح طلب شهرستان دشتستان»، با حضور بیش از 100 جوان اصلاح طلب شهرستان، روز یکشنبه ـ 27 خردادماه 1397 ـ برگزار شد.
اشتراک گذاری:            

دیدگاه‌ها

اصلاح طلب

با سلام.از ابتدای کار به بیراهه رفتید.نوع دعوت جوانان اصلاح طلب در بخش ها مشکل داشته است.بخش ارم آقای  بخشدار خودش از بخش مرکزی کاندید شد و در میان این همه جوان تحصیلکرده دو جوان شاغل در بخشداری جناب تنگ ارمی و نماینده دهیاران جناب ایلانی را بدون رقیب معرفی نموده اند.سوال من این است بر چه اساس فقط این دو نفر از بخش معرفی شده اند؟واقعا متاسفم برای مجمعی که در همان آغاز کار بازیچه دست یک عده ای فرصت طلب شده است.

ناشناس

با درود و احترام
لازم میدانم به عنوان یک جوان اصلاح طلب از بخش ارم از شما بواسطه تشکیل همچین تشکلی تشکر کنم هرچند من نتوانستم در این جلسه حضور پیدا کنم.
سالهاست در بخش ارم علیرغم تلاش بسیاری از افراد از جمله جوانان بویژه در ایام انتخابات برای جریان اصلاح طلبی،  متاسفانه سه تا چهار نفر منفعت طلب این جریان فکری را ارث پدری خود می دانند و با مصادره رای مردم برای خود و اطرافیانشان امتیاز می گیرند.
خوشحالم که بعد از سالها می بینم تشکلی به وجود آمده که در آن تعداد زیادی از جوانان بویژه جوانان فرهیخته بخش ارم اعم از شهر تنگ ارم و روستاهای بخش را به آن دعوت می کنند و از آن انحصار قبلی خبری نیست. 
افرادی که از بخش ما انتخاب شدند در بین مردم و جوانان دارای وجهه خوبی هستند و ثابت کرده اند که در پایبندی به این تفکر ثابت قدم هستند و امیدوارم تلاش کنند از ظرفیت و توان همه جوانان نخبه بخش در این زمینه استفاده شود.

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید