سر خط خبرها:
شهردار خبر داد:

نصب 11 دوربین هوشمند کنترل ترافیک در محدوده شهر برازجان + تصاویر

 فکرشهر: شهردار برازجان از نصب 11 دوربین هوشمند کنترل ترافیک در محدوده شهر برازجان خبر داد و گفت: نصب دوربین توسط شهرداری در معابر شهر اقدامی مؤثر در راستای ارتقاء امنیت است...

 فکرشهر: شهردار برازجان از نصب 11 دوربین هوشمند کنترل ترافیک در محدوده شهر برازجان خبر داد و گفت: نصب دوربین توسط شهرداری در معابر شهر اقدامی مؤثر در راستای ارتقاء امنیت است.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی شهرداری برازجان، مهندس محمدحسن محمدی درحاشیه بازدید از پروژه های عمرانی وخدماتی سطح شهر، از آغاز عملیات نصب دوربین‌های کنترل ترافیکی خبر داد و عنوان کرد: اجرای این طرح به شهرداری واگذارشده و این امر اقدام مناسبی برای هوشمند سازی شهر است.

وی بابیان اینکه نصب دوربین توسط شهرداری در معابر شهر اقدامی مؤثر در راستای ارتقاء امنیت است، تصریح کرد: فرهنگ سازی در زمینه ترافیک نقش موثری در کاهش حوادث رانندگی دارد.

وی درادامه اظهارداشت: هر یک از اعضای جامعه به عنوان یک شهروند موظف به رعایت قوانین و همچنین احترام گذاشتن به این مهم هستند. 

شهردار برازجان ضمن تشکرازحوزه معاونت اجرایی وخدمات شهری و با برشمردن مزیت‌های نصب دوربین‌های مداربسته در معابر عنوان کرد: کنترل ترافیک و افزایش امنیت، گستردگی پهنه نظارت، اطلاع‌رسانی لحظه‌ای و مستند و ایجاد بانک اطلاعاتی متمرکز از فواید این دوربین‌ها است که کمک می‌کند تا شرایط ایمن‌تری در شهر ایجاد شود.

وی افزود: اجرای کامل این طرح نیازمند صرف اعتبارات بیشتر و همکاری بیش‌ازپیش مسئولان امر است.

شهردار برازجان اضافه کرد: دوربین های خریداری شده در 5 نقطه از شهر در مرحله نخست اجرای این طرح، توسط واحدزیباسازی وترافیک نصب گردیده است.

دیدگاه‌ها

قابل توجه مسؤلین مربوطه

قابل توجه مسؤلین مربوطه با توسعه محوطه کم عرض جلو کاروانسرای مشیر و حذف خیابان کوتاه افقی کنار آن با کارشناسی، می شود آنجا را به محل و میدان امنی در قلب شهر، جهت برگزاری همایش های عمومی و جشن های مناسبتی در فضای باز و آزاد در آورد

نخستین های نقش آفرین و مؤثر در ایجا خدمات مادی رفاهی فرهنگ

شاید توجه نکرده باشید که همه کسانی که بنحوی با همت و ابتکارات شخصی خود، راسا اقدام به احداث اولین کارخانه ها یا راه اندازی حرف و خدمات مفید و عام المنفع ه در جهت رفاه مردم و شهر ، و با خدمات رفاهی آن را به پیش برده و چهره این بخش استان را از جنبه های مادی و فرهنگی غییر داده و به هیئت یک شهر و به شهریت نزدیک ساخته اند، تنها سواد ابتدائی داشتند، چون پس از پایان دوره ابتدائی دبرستانی برای تحصیل آنها در شهر خود نبود کارخانه گچ ( برادران کیانی، حاچ مراد بهبود، حاج کاظم شاه حسینی )، کارخانه یخ سازی( معراجی ساجدی، کمارجی)، آسیاب ( لقمان زاده، معراجی شاه حسینی، )، مطبوعات و نشریات( ماشالله کازرونی) کتابفروشی ها(کازرونی حمیدی هاشم برازجانی)، سینما (بهزادی)، نخستین وارد کننده گان تلویزیون(بهزادی، شاهروبندی)، چاپخانه، عکاسی حرفه ای، نخستین مغازه رنگ فروشی ، تابلو نویسی و پارچه نویسی ، نقاشی ساختمان و در و پنجره ، وارد کننده نخستین دستگاه فتو کپی، دوربین فیلم برداری ، پمپ رنگ پاش( حسین پاکزاد) ، اتوبوس مسافربری و گاراژ اتوبوس( حبیب خسروزاد، قنبری، خسروی، پورازاد ) جا دارد از داروخانه ها گفت که بعد از عطاری ها پیدا شدند. میزان سواد و تحصیلات داروخانه دارها را معلوم نیست. داروخانه (عباسعلی کریمی ، شاه امیری). داستان روی کار آمدن بیشتر این حرفه ها در این شهر در نوع خود جالب و شنیدنی است

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید