سر خط خبرها:

افتتاح تونل نور در برازجان و استقبال مردم

فکرشهر: به تازگی افتتاح شده؛ یک تونل نور که در یکی از پارک های شهر برازجان ایجاد شده و در همین یکی دو روز اخیر، تعداد زیادی از شهروندان را به وجد آورده و به خود دعوت کرده تا ساعت یا دقایقی را به این فضای رنگارنگ رفته و حجم مشکلات اقتصادی و هوای گرم و بی آبی را برای لحظاتی فراموش کنند؛ عکسی گرفته و شاد شوند؛ حضوری که نشان دهنده استقبال مردم از چنین طرح هایی است...

فکرشهر: به تازگی افتتاح شده؛ یک تونل نور که در یکی از پارک های شهر برازجان ایجاد شده و در همین یکی دو روز اخیر، تعداد زیادی از شهروندان را به وجد آورده و به خود دعوت کرده تا ساعت یا دقایقی را به این فضای رنگارنگ رفته و حجم مشکلات اقتصادی و هوای گرم و بی آبی را برای لحظاتی فراموش کنند؛ عکسی گرفته و شاد شوند؛ حضوری که نشان دهنده استقبال مردم از چنین طرح هایی است.

به گزارش فکرشهر، شهردار برازجان درباره این «تونل نور» که در «پارک رضوان» افتتاح شده، گفت: یکی از رویکردهای مدیریت شهری برازجان ارتقاء مبلمان شهری است و یقینا پروژه هایی که با این هدف برنامه ریزی می شوند، می توانند در ایجاد محیطی خلاق و زیبا در جهت نشاط و شادابی مردم نقش به سزایی ایفا کنند و در همین راستا، شهرداری برازجان اقدام به طراحی و احداث پروژه تونل نوری که ترکیبی از آب، رنگ و نور است، نموده است.

محمدحسن محمدی ادامه داد: این پروژه به مساحت کلی 640 مترمربع محوطه سازی است که تونل به طول 40 و عرض 4 متر به مساحت 160 مترمریع شامل اجرای سنگ جدول، کف سازی از نوع موزاییک، اجرای سازه فلزی تونل و نورپردازی به مساحت 450 مترمربع، اجرای 6 آبنما به مساحت هر کدام 11 مترمربع و ظرفیت 5 مترمکعب، 14 عدد پمپ 215 عدد ال ای دی و 900 مترکابل شامل نورپردازی و رقص آب، محوطه سازی اطراف تونل نوری به مساحت 400 مترمربع شامل اجرای سنگ جدول و کف پوش موزاییکی و کاشت درخت نخل تزئینی در اطراف تونل می باشد.

وی اضافه نمود: لازمه طراحی محیطی، بهره مندی حداکثری از شاخصه های اقلیمی، فرهنگی و...است که می توان آن را با روش های نوین و نیازهای امروز مردم هماهنگ کرد تا پاسخگوی نیازهای زندگی مدرن و هویت بخشی به محیط زیست شهری باشیم.

دیدگاه‌ها

حق مردم بیشتر از اینهاست.

حق مردم بیشتر از اینهاست. گر بجای هزینه کردن برای مجسمه های گران قیمت و پر خرجی که بودحه های زیادی را میبلعند ، از آدم هائی که شخصیت و مقام شان قابل بحث و موضوع اختلاف نظر هستند و مورد قبول همه نیستند و در بهترین حالت بدرد زمان خودشان میخورند، به تزیین و آراستن جهره ظاهر و هم باطن شهر پرداخته میشد، کاری پسندیده و حق شهروندان مالیات و عوارض بده هستند و هزینه اش از چیب خودشان است و مردم لایق بیشتر از اینها هستند، البته نه مثل مبلمان کم جلوه خیابان بهارستان با آن موزائیک فرش فقیرانه و آزایش ناقص و کم رنگ ش

عاطفه

بعداز چندین سال یکی ازبهترین کارایی که کردن واقعا قشنگه و بجابود

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید