سر خط خبرها:

حاشیه جاده های بوشهر درختکاری می شود

فکرشهر: معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: امسال با برنامه ریزی انجام شده حاشیه جاده های استان بوشهر با همکاری منابع طبیعی استان درختکاری می شود.به گزارش فکرشهر، شاپور رستمی روز پنجشنبه در نشست شورای فنی استان بوشهر افزود: با توجه به اجرای طرح های توسعه ای صنعتی در استان بوشهر توجه به محیط زیست و درختکاری حاشیه جاده ها که نقش موثری در زیباسازی و تلطیف هوا در این مناطق دارد، ضروری است.وی اضافه کرد: در50 هکتار از حریم نیروگاه بوشهرعملیات درختکاری آغاز شده که بیش از50 هزار اصله نهال کشت می شود.

فکرشهر: معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: امسال با برنامه ریزی انجام شده حاشیه جاده های استان بوشهر با همکاری منابع طبیعی استان درختکاری می شود.

به گزارش فکرشهر، شاپور رستمی روز پنجشنبه در نشست شورای فنی استان بوشهر افزود: با توجه به اجرای طرح های توسعه ای صنعتی در استان بوشهر توجه به محیط زیست و درختکاری حاشیه جاده ها که نقش موثری در زیباسازی و تلطیف هوا در این مناطق دارد، ضروری است.

وی اضافه کرد: در50 هکتار از حریم نیروگاه بوشهرعملیات درختکاری آغاز شده که بیش از50 هزار اصله نهال کشت می شود.

رستمی با اشاره به بحران کم آبی درجهان بیان کرد: از سال 2000 میلادی زنگ خطر بحران کم آبی در جهان به صدا درآمده و لازم است در مصرف آب فرهنگ سازی درجامعه انجام شود.

وی افزود: اکنون چند چاه آب شرب در نقاط بحرانی استان بوشهر اجرا شده که لازم است در کف شکنی چاههای آب نظارت فنی صورت گیرد.

معاون امورعمرانی استانداری بوشهر با اشاره به اجرای دو طرح آب شیرین کن در بوشهر و کنگان گفت: این دو طرح که تا سال آینده واردمدار می شوند نقشی مهم در تامین آب شرب این استان دارد.