سر خط خبرها:

آتش سوزی در بیمارستان مهر برازجان+ تصاویر

فکرشهر: ظهر امروز 16 مهرماه 97 بیمارستان مهر شهر برازجان دچار سانحه آتش سوزی شد.

فکرشهر - اسماء بوستانی: ظهر امروز 16 مهرماه 97 بیمارستان مهر شهر برازجان دچار سانحه آتش سوزی شد.

گزارش فکرشهر، مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهر برازجان در گفت وکو با «فکرشهر» گفت:  16 مهرماه، ساعت 47: 15 به سازمان آتش نشانی اعلام حادثه شد، نیروهای آتش نشانی سریع در محل حادثه حضور یافتند و اقدامات لازم را انجام دادند.

عباسی افزود: آتش سوزی در بخش CSR ( بخش استریل بیمارستان ) بود که با تلاش نیروهای آتش نشانی  در کوتاه ترین زمان ممکن آتش سوزی مهار شد.

محمد علی عباسی با اعلام اینکه بیماران این بخش بلافاصله به بیمارستان شهید گنجی انتقال یافتند ادامه داد: این حادثه خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی نداشته و دلیل آتش سوزی در دست بررسی است.

 

 

دیدگاه‌ها

ناصر لهراسبی

درود بر خانم بوستانی که خبرها بدون کم و زیاد اطلاع رسانی میکند

غلوم

بی صاحب ترین بیمارستان استان

ناشناس

این وقایع امروز از بی لیاقتی مسئولین و پرسنل این بیمارستان هست نه بیشتر

سودابه پیشرو

تشکر ویژه خدمت خانم بوستانی عزیز بابت خبرهای دقیق وبه موقع ،بدبخت اون بیمارانی که اونجا بستری بودند

ناشناس

واقعا باید تاسف خورد از این وضعیت...

از پرسنل

متهم کردن پرسنل و مدیر بیمارستان بخاطر آتش‌سوزی که هیچ تقصیری متوجه آنها نیست بسیار کار ناشایست و بی ادیبانه ای هست. از عزیزان خواهشمند یم درباره چیزی که اطلاعی از آن ندارند اضحارنظر نفرمایند. انتقاد جایز است ولی توهین درست نیست  

دیشب منزل ملا مولو عروسی بود

پ -گفت: دیشب منزل ملا مولو{جهود} عروسی بود - گفت: به تو چه -گفت: آخه منم دعوت بودم . - گفت: به من چه

خبر فوری

خبر فوری طبق اطلاع رسیده، جهت اعتراض به تضمیم نا شیانه شورا مبنی بر چابجائی و انتقال آرامگاه و قبرستان کنونی به محل جدید و خارج از شهر ، اهالی عیور زور ناپذیر و زیر بار نرو شهر ، در یک اقدام دستجمعی و بیسابقه تجت عنوان پر طمطراق « منزل نو ، نه موارک!» ،، تا اطلاع ثانوی مردن و مرحوم شدن را تحریم نموده و از جان به عزرائیل دادن خود داری میکنند و از همه همشهریان قهرمان نیز میخواهند تا مرده شدن را تحریم کرده و به کمپین آنها بپیوندند، تا بدینوسیله شورای لجوج و کله شق شهر را وادار به تسلیم نمایند که از تصمیم اجل لانه خود دست بر داشته و به احترام روح پاک و پر فتوت اهل قبوران آتی و رفتگان آینده و پیش رو ، به ادامه روند مردن زندگانِ زنده بگور گور بگور شده ، در همین مکان قدیمی و با همان مرده شورخانه تاریخی خود ، رضایت دهند رضایت دهند!

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید