سر خط خبرها:
فکرشهر/ در برازجان؛

کارگاه یک روزه تاوان سنگین لجاجت در خانواده برگزار شد +تصاویر

فکرشهر - اسماء بوستانی: کارشناس آسیب های اجتماعی فنی و حرفه ای استان بوشهر در کارگاهی که با موضوع  تاوان سنگین لجاجت در خانواده ، در مرکز فنی و حرفه ای دشتستان برگزار شده بود گفت: هدف از تشکیل این کارگاه وادار کردن افراد به تفکر و پی بردن به قدرت درونی است.

به گزارش فکرشهر، فرج اله شولی اکثر مشکلات بین زن و شوهر و رسیدن به مرحله طلاق را مقایسه، دروغ گویی، بیکاری،  لجاجت، دو رویی و عدم مسوولیت پذیری دانست و ادامه داد: برخی افراد در زندگی می توانند به بزرگترین برند تبدیل شوند، بسیاری از مشکلات زندگی از ترس افراد به وجود می آید.

وی با بیان اینکه با برگزاری کارگاه های مختلف در سطح استان بوشهر توانستیم 30 درصد از طلاق ها را کنسل  و افراد را به زندگی مشترک بازگردانیم افزود: مشکلات اکثر زوج های جوان عدم آگاهی از شیوه درست زندگی کردن و نداشتن اعتماد به نفس است.

عضو شورای اسلامی شهر برازجان با بیان اینکه امیدوارم برگزاری این کارگاه ها تداوم داشته باشد اظهار داشت: ما به آموزش هایی امثال این کارگاه ها در سطح نیاز داریم تا بتوانیم خانواده ها را از راه و روش درست زندگی کردن و مقابله با مشکلات زندگی روشن تر سازیم، از کارآموزان تمنا دارم در اطلاع رسانی و انتقال مطالب  این کارگاه  به دیگران کوتاهی نکنند.

ساحل تنگستانی از حمایت همه جانبه خود در رفع مشکلات عمرانی و دیگر خواسته های مردم خصوصا بانوان خبر داد و افزود: در سطح شهر و در محلات زندگی خود هر گونه مشکل عمرانی وجود دارد که بنده به عنوان رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی بتوانم در رفع این مشکلات نقشی داشته باشم با جان و دل می پذیرم و پاسخگوی تک به تک شهروندان خواهم بود.

به گزارش خبرنگار فکرشهر، کارشناس این کارگاه  راه حل های مختلف و زیادی در جهت پایدار و با دوام ماندن زندگی مشترک ارائه داد. در انتهای این کارگاه از رییس و مربیان فنی و حرفه ای دشتستان به پاس همکاری با کمیته امداد در جهت برگزاری کلاس تقدیر شد.

به گزارش فکرشهر، این کارگاه  به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر و با همکاری اداره دادگستری استان صبح روز چهارشنبه 18 مهرماه در فنی حرفه ای خواهران دشتستان برگزار شد.

 

دیدگاه خود را بنویسید