سر خط خبرها:

عملیات اجرایی خط ریلی شیراز ـ بوشهر به‌زودی آغاز می‌شود

فکرشهر: معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از محل اجرای خط راه‌آهن بوشهر گفت عملیات اجرایی خط ریلی شیراز به بوشهر به‌زودی به صورت رسمی آغاز می‌شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، خیرالله خادمی صبح امروز در بازدید از پروژه‌های راهسازی در شهرستان دشتی با بیان اینکه تکمیل پروژه‌‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی است اظهار داشت: بر این اساس پروژه‌های مختلفی که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار باشند برای بهره‌برداری تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشورکه از سه پروژه راهسازی در دشتی دیدن می‌کرد افزود: عملیات بهسازی قطعه نخست محور خورموج - لاور شرقی و دشت پلنگ روند اجرایی آن تسریع می‌یابد.

خادمی با اشاره به اعتبار 100 میلیارد ریالی برای اجرای پروژه یاد شده خاطر نشان کرد: عملیات بهسازی قطعه نخست پروژه راهسازی خورموج - لاور شرقی و دشت پلنگ در دو عنوان پروژه اجرایی شده که بخش نخست آن 20 درصد پیشرفت اعتباری و 24 درصد پیشرفت سازه‌ای دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی به قطعه دیگر بهسازی  محور خورموج - لاور شرقی و دشت پلنگ پرداخت  و گفت: این قطعه هم دارای 59 درصد پیشرفت است که از 50 میلیارد ریال اعتبار مصوب 60 آن درصد پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور  که از محور شنبه به ناصری در شهرستان دشتی بازدید می‌کرد افزود: این محور با اعتبار 120 میلیارد ریال اجرایی شده که 17 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

خادمی با تاکید بر تسریع اجرای خط ریلی بوشهر  تصریح کرد: اجرای خط ریلی در استان بوشهر امری مهم و ضروری است چراکه با اتصال راه آهن به بنادر استان تحول مهم اقتصادی و معیشتی ایجاد می‌شود.

وی  با تاکید بر تسریع اجرای این پروژه گفت: عملیات اجرایی خط ریلی شیراز به بوشهر به‌زودی به صورت رسمی آغاز می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید