سر خط خبرها:
طی پیامی:

رییس شورای اسلامی شهر برازجان از حضور باشکوه مردم در پیاده روی ولایت قدردانی کرد

فکرشهر: رییس شورای اسلامی شهر برازجان طی پیامی از حضور باشکوه مردم در پیاده روی ولایت قدردانی کرد. متن این پیام را در ادامه می خوانید.

«من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»

با اهدای سلام

ضمن آرزوی قبولی عزاداری‌ها و تبریک حلول ماه مبارک ربیع الاول

ماه صفر امسال، ماهی به‌ یاد ماندنی برای تمام مردم برازجان بود. ماهی که شهروندان برازجانی در آن قصیده همت را سرودند و برای اربابشان سنگ‌ تمام گذاشتند. پس از حضور فعال مدیریت شهری و بسیجیان در خدمت‌ رسانی به زائران اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) در عراق و شلمچه که موجبات تقدیر بسیاری از علما و زائران را به همراه داشت؛ این‌بار خادمان مومن و انقلابی فعال شهر  کمر همت بستند و با همراهی مردم ولایت‌مدار برازجان برای خدمت به زائران هشتمین خورشید عشق و دلدادگی امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، کاری ارزشمند و جهادی را در روزهای پایانی ماه صفر رقم زدند.

امسال شاهد حضور پر رنگ تری به نسبت سال گذشته بودیم و استقبال مردمی بسیار پرشور و بی نظیر بود و همگان مشاهده کردند که حتی بارش باران  رحمت الهی نیز مانعی برای حضور پررنگ نبود. از همکارانم در شورای اسلامی شهر  گرفته تا مدیران و مسوولان در شهرداری برازجان، به‌ ویژه کارکنان خدوم و عاشق اهل بیت (ع) در نیروی انتظامی دشتستان ، شبکه بهداشت برازجان ،فرماندهی ناحیه سپاه جواد الائمه دشتستان ،هلال احمر دشتستان، اداره راه و شهرسازی دشتستان، اصحاب رسانه، مساجد و هیات های مذهبی سطح شهر که با برپایی ایستگاه‌های صلواتی و ایستگاه های متعدد در مسیر پیاده روی ولایت، حمل و نقل و حوزه خدمات شهری خاک پای زائران امام هشتم (ع) را طوطیای چشمان خود کردند.

دست تک تک این عزیزان را می‌بوسم و بر خود فرض می‌دانم قدردان زحمات شبانه‌روزی همکاران خوبم در این ایام باشم که با وجود باران  میزبانی شایسته را از زائر امام رضا (ع) به جای آوردند.

ان‌شاءا... اجرشان با صاحب بزرگوار این عزاهای عظیم حضرت ولی عصر(عج).
خادم مردم
مهدی نیکنام رئیس شورای شهر برازجان

دیدگاه‌ها

آذر اعظم پور

درود بر شما

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید