سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»:

دیدار دانش آموزان و مسوولان مدرسه دخترانه رضوان با شهردار + تصاویر

فکرشهر - الهام راسخی: تعدادی ازدانش آموزان مدرسه دخترانه رضوان اقدام به نقاشی بر روی دیوارهای مرکز بیماران اعصاب و روان کردند...

فکرشهر - الهام راسخی: تعدادی ازدانش آموزان مدرسه دخترانه رضوان اقدام به نقاشی بر روی دیوارهای مرکز بیماران اعصاب و روان کردند.

به گزارش فکرشهر، شهردار برازجان ضمن خوش آمدگویی به دانش آموزان و مسوولان مدرسه دخترانه رضوان گفت: شهرداری کارهای فرهنگی و مبلمانی را همپای و در اولویت کارهای عمرانی قرار داده است و اگر بخواهیم کار عمرانی انجام بدهیم یک پیوست فرهنگی کنارش می گذاریم.

محمدحسن محمدی اظهار داشت: مخاطبان ما اکثرا قشر جوان هستند و مجموعه شهرداری سعی کرده مخاطب هایش را با همدیگر ببیند.

وی ادامه داد: جوان ها دوست دارند وقتی وارد فضای شهری می شوند جایی برای گفتگو و تعاملات اجتماعی یا پیاده روی که احساس امنیت کنند و هم مبلمان شهری وجود داشته باشد.

شهردار برازجان با اشاره به بازخوردها و رضایت نسبی از برخی اقدامات شهرداری، از مبلمان شهری، رنگ آمیزی، نورپردازی و المان های شهری به عنوان نمونه ای از آن ها نام برد.

رییس اداره فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری برازجان با بیان این که باید فرهنگ استفاده از امکانات آموزش داده شود، افزود: در یک سال اخیر ۶ عنوان کتاب چاپ کرده ایم و طرح محله ی پویا نیز در نظر داریم که از هفته ی آینده شروع می شود و اولویت با محلات کم برخوردار است.

محمدرضا کوهکن با اشاره به این نکته که فعالیت های فرهنگی پر هزینه و دیربازده است، ادامه داد: کار فرهنگی را به صورت ویژه از کودکان شروع کرده ایم زیرا کودکان بهتر می توانند در فرهنگ سازی این فعالیت ها سهیم باشند و آن را به بزرگسالان انتقال دهند.

پروین رییسی، مدیر مدرسه رضوان نیز دراین نشست گفت: از مسوولان انتظار داریم همان گونه که برای بازدید به محل های مختلف می آیند، فقط در حد بازدید نباشد و از ایده های دانش آموزن استفاده شود.

دبیر تربیت بدنی مدرسه دخترانه رضوان ضمن اشاره به بازدیدی که از مرکز اعصاب و روان انجام داده بودند، اظهار داشت: افرادی که در این مرکز زندگی می کنند خودشان بیمار هستند و محیط زندگی آن ها باید زیبا باشد، بنابراین به فکر نقاشی روی دیوارهای این مرکز و گل کاری محیط این مرکز افتادیم.

سمیه زارع ادامه داد: در خصوص زیباسازی محیط از دانش آموزانی که در زمینه نقاشی قوی بودند کمک گرفته و دیوار مرکز اعصاب و روان را نقاشی کردیم.

وی پیرامون فعالیت های مدرسه اضافه کرد: جشنواره و بازارچه های مختلف هر ساله در این مدرسه برگزار می شود و هزینه همه برنامه ها با مدرسه بوده و هیچ نهادی به ما کمک نکرده است.

زارع در پایان گفت: طرح همیاران شهردار را پیشنهاد دادیم که مورد موافقت شهرداری و شورا قرار گرفت و دانش آموزانی که اکنون در محل هستند به عنوان همیاران شهردار انتخاب شده اند.

به گزارش فکرشهر در ادامه این دیدار شهردار برازجان، دانش آموزان و مسوولان مدرسه دخترانه رضوان درباره ایده های زیباسازی شهر گفتگو کردند.

دیدگاه‌ها

جمعی از همسایگان پارک لاله

با سلام وعرض خدا قوت خدمت شهردار محترم برازجان و همکاران گرامیشان واقعاً جای تشکر دارد فعالیت شهرداری در سطح شهر، الحمدالله از زمان روی کار آمدن شهردار محترم آقای محمدی ما شاهد تغییر و تحول در سطح شهر برازجان هستیم تلاش این مجموعه  در همه نقاط شهر مشخص است، صمیمانه از تلاش های شما سپاسگزاریم ، دست مریزاد عرض می کنیم خدمت اعضای محترم شورای  شهر که چنین شهردار خوبی انتخاب کرده اند. در پایان ما همسایه های اطراف پارک لاله تقاضا داریم  از شهردارارجمند ؛ بجای ساخت آبنما در این پارک، فضای فعلی را اختصاص بدهند به زمین چمن فوتسال برای فرزندان کوچک ما تا آنها هم بتوانند به راحتی در این مکان فوتسال بازی کنند. با تشکر / جمعی از همسایگان پارک لاله

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید