سر خط خبرها:
فرماندار گناوه:

دشمن تمام سعی خود را برای عدم برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب می کند

فکرشهر: فرماندار گناوه در جلسه هماهنگی کمیته روستایی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمن تمام سعی خود را می کند تا جشن ۴۰ سالگی انقلاب برگزار نشود.

به گزارش فکرشهر از فارس، سید علی پاکنژاد صبح امروز در جلسه هماهنگی کمیته روستایی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن تمام سعی خود را می کند تا جشن ۴۰ سالگی انقلاب برگزار نشود.

فرماندار گناوه افزود: ما باید با وحدت و همدلی همه جانبه و پیروی از فرمایشات ولایت فقیه این اندک امید واهی دشمن را از بین ببریم و مدافع حریم ارزش ها و خون شهدا باشیم.

وی گفت: این انقلاب مخصوص طیف خاص یا جناح خاصی نیست، انقلاب مخصوص همه است و همه این انقلاب را دوست دارند و انقلاب ملت ایران با رهبری امام راحل شروع شده و با هدایت مقام معظم رهبری در حال ادامه حیات خود است.

پاکنژاد ابراز داشت: در ایام دهه فجر همه دهیاران موظف هستند که برنامه های شاد و جشنوارهای بومی محلی در روستاها برنامه ریزی و اجرا کنند تا مردم از این برنامه های شاد استفاده کنند.

وی افزود: این برنامه ها باید تا هجدهم بهمن ادامه داشته باشد و بعد از ان باید مراسمات مذهبی مناسب ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) برگزار شود.

 

دیدگاه خود را بنویسید