سر خط خبرها:
اختصاصی فکرشهر/ عضو شورای اسلامی شهر: 

توسعه متوازن، امری ضروری در جهت پيشرفت برازجان 

فکرشهر: كوچه ٦ خيابان شهيد رجايی و حومه آن به لحاظ زير ساختی در وضعيت مطلوبی به سر نمی برند...

فکرشهر: كوچه ٦ خيابان شهيد رجايی و حومه آن به لحاظ زير ساختی در وضعيت مطلوبی به سر نمی برند. 

به گزارش فکرشهر، عضو شورای اسلامی شهر برازجان در بازديد از کوچه های خیابان شهید رجایی، برای چندمين بار خواستار رسيدگی به وضعيت نه چندان مطلوب اين ناحيه شد.

وحید مصدق در بازديد از اين محله گفت: سه الی چهار بار به همراه اعضای شورا و معاون عمرانی از اين محل بازيد شده، اما در نهايت اقدامی صورت نگرفت و امروز برای چندمين بار به اين محل آمدم تا ساكنين گمان نبرند كه شورا و شهرداری آن ها را از ياد برده اند.

عضو شورای اسلامی شهر برازجان ادامه داد: اين محله به لحاظ آسفالت و كانال آب عميق وسط كوچه، وضعيت نامطلوبی دارد و تردد را برای ساكنين سخت كرده است. 

مصدق افزود: همچنين وضعيت نامطلوب بهداشتی و بوی نامطبوع و زننده فاضلاب و پساب فراوان سبب به خطر افتادن سلامتی ساكنين اين محل شده است. 

وی اضافه کرد: برای رشد يك شهر، توسعه متوازن يك امر ضروريست و شورای اسلامی شهر برازجان نيز توسعه اين محله را در رديف بودجه سال ٩٧ گنجانده است.

اين عضو شورای شهر برازجان به عنوان نماينده مردم اين شهر رسيدگی به مشكلات اين محله را خواستار شد و افزود: اميدوارم شهرداری برازجان هرچه سريعتر نسبت به حل مشكلات اين محله اقدام نمايد.

وحيد مصدق در پایان گفت: در مناطق حسين آباد، علی آباد، خضر و كارگر مشكلات زيادی به چشم می خورد كه اميدواريم مسوولان و مديريت شهری اين مردم انقلابی، متدين، اصيل و صبور را بيشتر مورد توجه قرار دهند.

 

دیدگاه‌ها

سيما

سرزدن مداوم به مناطق محروم  شهر يكي از كارهاي نيك است. از اقاي مصدق ممنونيم

فرامرز صبوري

تشكر ميكنم از توجه مهندس مصدق اميدوارم هرچه زودتر مشكلات اين محل رفع بشه

حسین

شهرک پردیس نیز منتظر قدم های سبز شماست جناب مصدق....

آیینه

سلام. واقعاً این منطقه نیاز به رسیدگی فوری دارد. تشکر از حضور مجدد آ قای مصدق در این محله.

احسان

درود جناب مهندس بنده ساکن ان محل هستم و حضور شما را انشالله مبدا عمران در این محله محروم میدانم و میدانیم انشالله با همت شما شاهد زیباسازی در این محله باشیم. سپاس

کورش

درودبرمهندس مصدق پُرتلاش.مَردم این نواحی مظلوم واقه شده اندلطفا شمابه دادشان برسید

رضا صباغی

انشاله آقای مصدق زنده باشید و امیدواریم که در دوره های بعدی هم شاهد حضور شما در شورای شهر باشیم ،واقعا دستتون درد نکنه بابت پیگیری مسرا نه اتون در مورد مشکلات شهری ،انشاله پاینده باشید،،ممنون و موفق باشید

مريم بارگاهي

آقاي مصدق من از طرف خانواده خودم و از طرف تمام همسايگانمون در محله ابوذر برازجان تشكر و قدرداني ميكنم بابت رفع بعضي از مشكلات محله ما انشاله كه خداوند توفيقتان بدهد

م . خسروی

سلام و خداقوت خدمت جناب مصدق   انشالله با تلاش های بی وقفه خود شاهد عمران در این محله باشیم

ناشناس

حفاری اداره آبفا کوچه ها ی برازجان را به لجن کشانده چرا شورای شهر وشهرداری در برابر حفاری های  اداره آب سکوت کرده اند؟

محمد سمیعی

آقای مصدق ما میدونیم که شما واقعا پیگیر حل مشکلات ما هستید چون برای چندمین بار هست که به محله ما اومدید و سر زدید انشاله که شهرداری هم به شما کمک کند برای رفع مشکلات این محله ،بازم از شما انتظار داریم که مجددا پیگیر مشکلات محله ما باشید ،دستتون درد نکنه ،واقعا شهر ما نیاز به یه همچین کسی رو داشته که اینجوری کمک میکنه و پیگیر مشکلات شهری هست اگه ما از خیلی وقت پیش به جای این همه نماینده که برامون هیچ کاری نکردن شما نماینده شهرمون بودین مطمعنم که خیلی وضعیت شهری برازجون بهتر بود ایشاله که روزی برسه که شما بعنوان نماینده شهر انتخاب بشین چون دلسوز ما هستید،دستتون درد نکنه.تشکر

جاويد

اينكه يك عضو شورا هنوز پاي قولش ايستاده و سركشي ميكند جاي تقدير دارد درود بر جناب مصدق

جواد قاسمی

سلام  ضمن تشکر از جناب مهندس مصدق باید عرض کنم واقعا به داشتن چنین جوانانی که در میدان عمل همیشه حاضر هستند افتخار میکنم و امیدوارم همیشه با همچنین روحیه ایی به تقابل با مشکلات شهر بپردازید .و مشکل این محله نیز مرتفع گردد. با تشکر 

ع.پیش بهار

سپاس از حضور مجدد شما  این که هنوز مردم این منطقه را فراموش نکرده اید کمال تشکر داریم انشالله مشکلات محله ما مرتفع گردد.

ناشناس

سلام و سپاس از آقای مصدق. ای کاش همه مسولین در کنار مردم و با مردم بودند مثل شما

ناشناس

سلام.اقاي مصدق نشان داده كه هرجا باشد  و در هر لباسي و پستي كة باشد كارش را به نحو احسنت انجام ميدهد. علي آباد را بايد بيشتر ببينند.

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید