سر خط خبرها:
فکرشهر:

بیانیه مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان در محکومیت حادثه تروریستی خاش

فکرشهر: مجمع جوانان اصلاح طلب شهرستان دشتستان در محکومیت حادثه تروریستی خاش و شهادت تعدادی از پاسداران کشور بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش فکرشهر، در متن این بیانیه که نسخه ای از آن برای نشریه «فکرشهر» ارسال شده، آمده است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

بیانیه مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان در محکومیت حادثه تروریستی خاش

حادثه تروریستی بهمن ماه 1397 خاش که در آن تعدادی از پاسداران میهن، مورد حمله تروریستی قرار گرفته و به شهادت رسیدند، ملت ما را با دیگر عزادار کرد. اما امروز ایران در حالی به ماتم سربازان وطن نشسته است که نه تنها رعب و وحشت، به عنوان اهداف اصلی تروریسم بر دلهامان عارض نشده، بلکه حلقه های اتحاد و یکپارچگی برای مقابله با تهدید ها و آسیب ها را محکمتر کرده ایم و قدم های شجاعانه برای صیانت از تمامیت ارضی، استقلال و سربلندی وطن را استوار تر برخواهیم داشت.

دشمنی با این ملت تنها یک رهاورد دارد و آن وحدت بیش از پیش است و عزم به ایستادگی و در اهتزاز نگه داشتن پرچم کشور. آنان که با بدعهدی در تعهدات بین المللی شان آبروی اخلاق و شرافت را در عرصه جهانی برده اند و بنا بر اهداف سیاسی و اقتصادی خود و گرم کردن بازار جنگ افزارهایشان انواع فشارهای اقتصادی را بر سفره های کوچک این مردم وارد کرده اند و آن دیگران که پشت پرده ترور دانشمندان و سربازان جوان ما را تدارک می بینند، بدانند که این ملت زخم خورده ننگ ترور است و دوست و دشمن خود را می شناسد. اگر تروریسم شرم آور و موجب وحشت انسانیت است، برای همه، در همه جا و در همه نوعش چنین است.

از این رو مجمع جوانان اصلاح طلب شهرستان دشتستان با دل هایی آکنده از اندوه و حسرت، ضمن آنکه تروریسم را در هر شکل، به هر عنوان، با هر مدعا، در هر جا و به هر توجیهی محکوم می کند، اقدام سخیف حمله تروریستی به اتوبوس حامل پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان را تقبیح و محکوم کرده، مراتب همدردی عمیق و صمیمانه خود را با خانواده های شهدای عزیز میهن ابراز می دارد و از خداوند متعال شفای عاجل مجروحین این حادثه اندوه بار را خواستار است.  

 
روابط عمومی مجمع جوانان اصلاح طلب دشتستان

دیدگاه‌ها

ناشناس

شما مثل مشاور محترم روحانی هستین تفکر لیبرالی همتون یکیه

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید