سر خط خبرها:
به مناسبت روز برازجان

پارک تفریحی ورودی برازجان افتتاح شد+ تصاویر

فکرشهر: آیین افتتاح فضای سبز ورودی شهر برازجان، یکشنبه دوازدهم اسفند ماه، با حضور مسوولین شهر برگزار شد.

فکرشهر: آیین افتتاح فضای سبز ورودی برازجان از طرف بوشهر، یکشنبه دوازدهم اسفند ماه، با حضور مسوولین شهر برگزار شد.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، این فضای تفریحی در ابتدای مسیر  ورودی شهر برازجان از محور بوشهر احداث گردیده است که جلوه ای ویژه به این مسیر بخشیده و می توان آن را یکی از فعالیت های ماندگار شهرداری برازجان در سال 97 دانست.

شهردار برازجان اظهار داشت: بلوار ورودی شهر برازجان در محور بوشهر- برازجان بدون شک یکی از پرترددترین معابر شهری برازجان است که می توان آن را به عنوان یکی از محورهای مهم گردشگری استان بوشهر نیز معرفی کرد. این مسیر علی رغم استعداد فراوانی که برای تبدیل شدن به یکی از زیباترین ورودی های شهرهای استان را دارد، تا پیش از این چنان که شایسته است مورد توجه قرار نگرفته بود.

محمدحسن محمدی افزود: به همین دلیل تلاش کردیم با در نظر گرفتن یک طرح ویژه به تغییر چشم انداز این مسیر زیبا اقدام شود. طرح احداث فضای سبز تفریحی در این مکان حاصل تلاش و همت مجموعه همکاران ما در حوزه های مختلف فنی عمرانی و اجرایی شهرداری است که امیدواریم مورد توجه شهروندان عزیز برازجانی و مسافرینی که از این محور تردد می کنند قرار بگیرد.
محمدی درخصوص مشخصات فنی و اجرایی این طرح اظهار داشت: فضای سبز مذکور در زمینی به مساحت 9000 متر مربع احداث گردیده است. در این فضای تفریحی بالغ بر 1200 مترمربع محوطه سازی صورت گرفته و یک آب نمای صخره ای به همراه نورپردازی به مساحت 240 مترمربع نیز در آن اجرا شده است.
محمدحسن محمدی افزود: اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی، تهیه و نصب مبلمان پارکی و اجرای فضای سبز شامل کاشت چمن، نخل و گونه های دیگر درختان سبب شده این پارک با نمادهایی از مناظر صخره و نخل به عنوان سمبل های زیبای طبیعت دشتستان قابلیت تبدیل شدن به یک مکان مناسب برای تفریح و گذران اوقات فراغت خانواده ها را دارا باشد.
مهندس محمدی هزینه احداث فضای تفریحی را 3000 میلیون ریال اعلام کرد وافزود: امیدوارم که افتتاح این پارک در روز مبارک و فرخنده 12 اسفند که به نام زیبای شهر عزیزمان برازجان مزین گردیده موجبات رضایت شهروندان عزیز برازجانی را فراهم نماید و نقشی هر چند کوچک در افزایش نشاط اجتماعی همشهریان ایفا کند.

 


دیدگاه‌ها

ناشناس

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسولین محترم خصوصا اقای شهردار که  زحمات ایشان در جای جای شهر مشهود می باشد باید به عرض برسانم متاسفانه انطور که توی عکس ها مشاهده میشه این فضا زیبایی خاص و منحصر بغردی ندارد کاش برای برازجان هم فضای سبزی مثل پارک های جم یا سواحل بوشهر کنگان عسلویه می ساختن اقای شهردار عزیز دستتان را باید بوسید که به همشهری های خود خدمت می نمایید ما از شما متشکریم اما این خدمات کم هست برازجان از شهرهای دیگر استان خیلی عقب افتاده می دانیم شهرهایی که نام بردم از نفت درصدی سهمیه دارند اما برازجان شهر مهم و بزرگی هست باید براش برنامه ریزی دقیق و کارشناسانه و ایند نگرانه و بلند مدت داشته باشید توقع ما مردم خیلی بیشتر از این حرفاست برازجان به پروژه ها و فضاهای تفریحی و اموزشی خیلی بیشتری نیاز دارد متاسفانه روند پیشرفت در این زمینه ها کند هست ببخشید خیلی حرف داریم چقدر بنویسم خداوند در جهت خدمت به هم وطنانم به شما توان دهد ....

ناشناس

باسلام وخستنه باشید خدمت شهردار زحمت کش وخستگی ناپذیر کاش شورای شهر هم قدردان تلاشهای بی وقفیه شما مرد شریف باشن

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید