سر خط خبرها:
اختصاصی فکرشهر:

کم کاری بهداشت و درمان دشتستان و قول سرپرست فرمانداری شهرستان

فکرشهر: یکی از مخاطبین «فکرشهر» صبح امروز ـ دوشنبه، 20 اسفندماه 97 ـ  با ارسال عکس و پیام، یکی از مشکلات شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان را متذکر شد...

فکرشهر: یکی از مخاطبین «فکرشهر» صبح امروز ـ دوشنبه، 20 اسفندماه 97 ـ  با ارسال عکس و پیام، یکی از مشکلات شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان را متذکر شد و نوشت:

«واقعا متاسفم واسه بهداشت و درمان دشتستان
امروز در درمانگاه تخصصی ۱۷ شهریور برازجان صحنه ای دیدم که قلبم رو به درد آورد.
یعنی جان و سلامتی مردم واسه شما مسوولین اینقدر کم اهمیت و بی ارزش است که حاضر نیستید یه آسانسور رو تعمیر کنید تا بیماران بتونن ازش استفاده کنند؟!
فقط فکر میز و صندلیتون هستین؟
امروز این بیمار رو آورده بودند درمانگاه تخصصی برازجان اما چون نمیتونست راه بره که از پله های بسیار بد و غیر استاندارد درمانگاه بالا بره و چون آسانسور خراب بود نتونست بره پیش دکتر و تیم اورژانسی که آورده بودنش ، گفتن ما نمیتونیم با ویلچر و از روی پله ها ببریمت بالا‌ پس باید برگردیم.
امیدوارم مسوولین بهداشت و درمان دشتستان بجای صندلی و میز یه کم فکر مردم باشند».

پس از درج صدای مخاطب «فکرشهر» درباره کم کاری بهداشت و درمان دشتستان و خرابی چندین ماهه آسانسور در درمانگاه بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان و عدم توجه و رسیدگی مسوولین مربوطه برای تعمیر و راه اندازی آن، سرپرست فرمانداری دشتستان اعلام کرد که آسانسور این مرکز از ۲۵ اسفندماه آماده استفاده می شود.

جواد لقمان زاده در گفت و گو با «فکرشهر» توضیح داد که «با هماهنگی انجام شده با اداره استاندارد و تایید این مرکز، آسانسور مرکز درمانی بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان سریعا تعمیر و استانداردسازی می‌شود و از روز شنبه، ۲۵ اسفندماه، آماده استفاده و بهره برداری خواهد شد.»

دیدگاه‌ها

ناشناس

عملکرد بهداشت درمان دشتستان پس از دکتر حاجیونی بشدت دچار رکود شده اکثر پروژه های درمانی شهر  برازجان تعطیل شده و پزشکان متخصص هم اکثر ا  از برازجان رفته اند.

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید