سر خط خبرها:
استاندار بوشهر در پاسخ به «فکرشهر»:

باید دید صنایع می توانند به هندبال دشتستان کمک کنند یا خیر؟/ ارزیابی دهیاران برای بخشداری توسط معاونت های عمرانی و سیاسی/ قولی که درباره نیروهای بومی اخراج شده پارس جنوبی به استاندار داده اند

عبدالکریم گراوند این موضوع رادر پاسخ به سوال «فکرشهر» که پرسید «با توجه به صعود تیم هندبال ستارگان دشتستان به لیگ برتر و این که اکنون این تیم، نماینده استان بوشهر محسوب می شود، شما چه برنامه ای برای حمایت از این تیم دارید» مطرح کرد و گفت: باید...

فکرشهرـ مصطفی محمدزاده فرد: استاندار بوشهر می گوید باید دید صنایع می توانند به هندبال دشتستان کمک کنند یا خیر؟

عبدالکریم گراوند این موضوع را روز دوشنبه ـ 20 اسفندماه 97 ـ در پاسخ به سوال «فکرشهر» که پرسید «با توجه به صعود تیم هندبال ستارگان دشتستان به لیگ برتر و این که اکنون این تیم، نماینده استان بوشهر محسوب می شود، شما چه برنامه ای برای حمایت از این تیم دارید» مطرح کرد و گفت: باید دید از طریق صنایع و جاهای دیگر می توان به این تیم کمک کرد یا خیر؟ اقای خورشیدی این مساله را جزو دستور کار خود بگذارند و بررسی کنند که از طریق سیمان دشتستان و سایر صنایع استان تیم هندبال دشتستان حمایت شود و ممکن است ما به صورت موردی هم کمک های خود را داشته باشیم.

وی درباره مولفه های به کارگیری زنان در استان بوشهر نیز در پاسخ به «فکرشهر» اظهارداشت: دولت سیاستش بر این است که ما در رابطه با بخشدارانی که نیاز داریم استفاده کنیم، بر اساس ارزیابی ها دهیاران موفق را به کار گیریم.

گراوند افزود: این دیگر به ارزیابی حوزه سیاسی و عمرانی برمی گردد؛ حوزه عمرانی باید مدارک را در اختیار حوزه سیاسی بگذارد و حوزه سیاسی بعد از بررسی امور را انجام دهد و این مسایل هم نسبی است. خیلی ها را داریم که آدم های موفقی هستند و خیلی کار کرده اند و در دهیاری های واقعا آدم های خوب و شایسته ای داریم و هر جا نیاز باشد ما از این افراد حتما استفاده می کنیم.

وی پیرامون به اخراج کارگران بومی در پارس جنوبی نیز گفت: به من قول داده اند که مشکل این نیروها را حل کنند.

استاندار بوشهر ادامه داد: قول داده اند این 150 ـ 140 نفری که اخراج کرده اند را برگردانند به کارشان و پیگیری خواهم کرد که مشکل این عزیزان هم برطرف شود.

وی در خصوص تامین آب استان بوشهر گفت: ظرفیت شیرین‌سازی آب دریا دراین استان 20 هزار متر مکعب است و با تلاش های انجام شده برای اجرای 125 هزار مترمکعب آبشیرین‌کن مجوز گرفته شده است.

گراوند افزود: احداث چهار سد از جمله پروژه های مهم استان به شمار می رود که بهره برداری از آنها نقش مهمی در تقویت منابع زیرزمینی ، کنترل روان آبها، مهار سیلاب و تقویت سفره های زیرزمینی دارد.

وی گفت: اجرای پروژه ها منوط به تامین اعتبار آنهاست و هرپروژه ای که اعتبار آن تخصیص نیابد در استان عملیاتی نمی شود.

دیدگاه خود را بنویسید