سر خط خبرها:

15 هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق در چغادک بوشهر کشف شد

فکرشهر: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: یک انبار غیرمجاز نگه‌داری فرآورده‌های نفتی قاچاق در یکی از روستاهای چغادک بوشهر شناسایی و  ۱۵ هزار لیتر گازوئیل و بنزین کشف شد.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، سرهنگ جوشن سهرابی امشب در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید برمقابله با قاچاقچیان کالا، ارز و مواد سوختی اظهار داشت: مقابله با قاچاقچیان درعرصه‌های مختلف اقتصادی و تجاری در اولویت برنامه پلیس و نیروی انتظامی قرار دارد.

وی  ازکشف  فرآورده‌های نفتی در یکی از روستاهای اطراف چغادک بوشهر خبر داد و بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی موفق شدند یک انبار غیرمجاز نگه‌داری سوخت را شناسایی و  15 هزار لیتر گازوئیل و بنزین کشف کنند

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با بیان اینکه انبار مذکور در یک خانه باغ واقع در یکی از روستاهای اطراف شهر چغادک بود گفت: تاکنون  یک نفر دستگیر و تحقیقات پلیس در این رابطه  ادامه دارد.

سرهنگ سهرابی با تاکید بر مقابله با باندهای حرفه‌ای قاچاق کالا افزود: علاوه بر رصد شبانه‌روزی محورها و نقاط مختلف، ایستگاه بازرسی در محورهای مواصلاتی استان بوشهر استقرار دارد که برای مقابله با قاچاق زیر ساخت‌های لازم در این ایستگاه‌ها ایجاد شده است.

دیدگاه خود را بنویسید