سر خط خبرها:
پزشکان آمریکایی گفتند،

فقط دخترخوانده می‌تواند به ناپدری‌اش کلیه اهدا کند!

فکرشهر: بنابر گزارش رسانه‌های آمریکایی، مردی که ۲۷ سال پیش دختری را به فرزندخواندگی قبول کرد حالا با دریافت کلیه اهدایی از سوی او از مرگ حتمی نجات خواهد یافت.

به گزارش فکرشهر به نقل از ایسنا، پزشکان آمریکایی پس از بررسی دی‌ان‌ای همه اعضای خانواده "بیلی هووز" متوجه شدند که فقط دخترخوانده‌اش می‌تواند به او کلیه اهدا کند.

"لورن مک‌نایت" دخترخوانده "هووز" نیز از شنیدن این خبر که نتایج آزمایش‌ها، فقط او را برای اهدای کلیه به ناپدری‌اش تایید کرده شگفت‌زده شد. این دو هیچ نسبت خونی با هم ندارند و بیلی هووز حدود ۲۷ سال پیش لورن را به فرزندی قبول کرد.

پزشکان حدود سه سال پیش یعنی سال ۲۰۱۶ میلادی متوجه بیماری کلیوی هووز شدند و به او گفتند که بدون دریافت کلیه اهدایی تنها پنج سال شانس زندگی دارد.

بیلی هووز که یک کشیش است پس از این تشخیص متوجه شد هیچ کدام از اعضای خانواده اصلی‌اش که نسبت خونی با آنها دارد مناسب اهدای کلیه به او نیستند.

بنابر گزارش بی‌بی‌سی، هووز که ۶۴ سال دارد صاحب پنج فرزند است. لورن مک‌نایت که خانواده هووز او را در سال ۱۹۹۲ به فرزندی قبول کردند گفته که وقتی این خبر غیرمنتظره را به ناپدری‌اش داده او به گریه افتاده است.

قرار است این پیوند کلیه طی چند هفته آینده صورت گیرد.

دیدگاه خود را بنویسید