سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»

خطوط تلفن ثابت شهرستان دشتستان قطع شد + توضیحات رییس مخابرات

فکرشهر - اسماء بوستانی: چند ساعتی است که خطوط تلفن های ثابت شهرستان دشتستان قطع شده و تنها راه ارتباطی این شهرستان، خطوط تلفن همراه است...

فکرشهر - اسماء بوستانی: چند ساعتی است که خطوط تلفن های ثابت شهرستان دشتستان قطع شده و تنها راه ارتباطی این شهرستان، خطوط تلفن همراه است.

رییس اداره مخابرات شهرستان دشتستان در خصوص قطعی تلفن های این شهرستان، به «فکرشهر» گفت: مشکلی فنی از سوی استان باعث قطعی تلفن ها شده است.

عبدالنبی دشتیان با بیان اینکه این مشکل تنها در شهر برازجان رخ نداده، اظهار داشت: نه تنها شهرستان دشتستان، شاید شهرستان های کنگان و جم نیز دچار این مشکل شده اند؛ اکنون درگیر رفع این مشکل فنی هستیم.

به گزارش «فکرشهر»، دشتیان، علت وقوع این مشکل و زمان رفع آن را اعلام نکرد و گفت: نمی دانم برطرف کردن این مشکل چقدر زمان بر است، اما تمام تلاشمان این است که در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل را حل کنیم.

بر اساس این گزارش، کلیه خطوط تلفن ثابت در دشتستان و برخی دیگر از شهرستان های استان، از حدود ساعت 10 و سی دقیقه امروز ـ یکشنبه، 15 اردیبهشت ماه 98 ـ قطع شده و تا لحظه تنظیم این خبر که ساعت 14 است نیز، مشکل رفع نشده است.

دیدگاه‌ها

مهدی

ما پول اینترنت adsl دادیم چرا وصلش نمیکنید خواهشا سریع وصلش کنید با تشکر

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید