سر خط خبرها:
اختصاصی « فکرشهر»؛

جلسه ستاد بحران مبارزه با ملخ‌های صحرایی در وحدتیه برگزار شد+تصاویر

فکرشهر: جلسه ستاد بحران مبارزه با ملخ‌های صحرایی جمعه 20 اردیبهشت ماه با حضور مسوولین بخش سعدآباد در شهر وحدتیه برگزار شد.

 فکرشهر - ایمان باقرزاده: جلسه ستاد بحران مبارزه با ملخ‌ها ی صحرایی جمعه 20 اردیبهشت ماه با حضور مسوولین بخش سعدآباد در شهر وحدتیه برگزار شد.

به گزارش فکرشهر، بخشدار سعدآباد در این نشست اظهار داشت: ما در این روز تعطیل گرد هم آمده ایم چرا که به معنی  واقعی کلمه دچار مشکل شده ایم.

محمد مهدی مشایخی با بیان اینکه ما دچار بحران سختی شده ایم و کار از دست ما به تنهایی خارج شده است، ادامه داد: دولت به تنهایی قادر به کنترل این بحران نیست؛ این بحران مختص منطقه ما نیست، بلکه تمام منطقه های اطراف ما را هم دچار مشکل کرده است این مشکلات باید با همفکری حل شود.

وی یا اعلام اینکه این بحران جدا از بحران های دیگر مانند سیل و... نیست، افزود: سیل می آید و می رود اما شاید مبارزه با ملخ‌ها به بیش از ۵ سال به طول انجامد؛ اکثر درآمد حاصله مردم بخش ما مربوط به کشاورزی است و این را لازمه کار خود بدانید که نباید  خسارت به زمین های مردم وارد شود.

مشایخی خطاب به کشاورزان با بیان اینکه دولت در میان مردم است و شانه خالی نمی کند، افزود: از همین مکان اعلام می کنم، تمام دستگاه های اجرایی بخش سعدآباد، اعم از شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، نهاد های نظامی و ... تمامی فعالیت های خود را در طول این فرصت اندک تعطیل  کنند و همگی به مبارزه با ملخ های صحرایی بپردازند.

بخشدار سعدآباد خطاب به جهاد کشاورزی با بیان اینکه هر چه سریع تر تیم های شناسایی را معین کرده و به شناسایی بپردازید، اظهار داشت: ما نیز تجهیزات دولتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا تمام کانون های شناسائی شده مورد سم پاشی  قرار گیرند.

حسین عباسی، شهردار وحدتیه ضمن تبریک بابت انتصاب مشایخی به عنوان بخشدار سعدآباد و آرزوی موفقیت برای وی، با بیان اینکه لازم است در این خصوص صادقانه با مردم حرف بزنیم  و اگر مشکلی هست تا مشارکات مردمی نباشد ، نمی توان به مقابله با مشکل پرداخت، ادامه داد: از همین مکان دست مردم را جهت همکاری با برخورد ملخ های صحرایی را می فشارم، ما در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه در کنار مردم هستیم و تمام توان خود را در این خصوص به کار خواهیم گرفت.

بر اساس این گزارش، کاووسی ریاست جهاد کشاورزی شهر وحدتیه به بیان مشکلات تیم جهاد کشاورزی در خصوص برخورد با ملخ های صحرایی پرداخت و مشکلات مورد بررسی قرار گرفت.

 

دیدگاه‌ها

ه

درودبربخشدارپرتلاش سعدابادکه همه جاپای کاره

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید