سر خط خبرها:

شورای شهرهای برازجان و آبپخش منحل شدند

فکرشهر: با حکم هیات حل اختلاف شوراهای اسلامی استان بوشهر، شورای‌های اسلامی شهرهای برازجان و آبپخش در دشتستان منحل شد...

فکرشهر: با حکم هیات حل اختلاف شوراهای اسلامی استان بوشهر، شورای‌های اسلامی شهرهای برازجان و آبپخش در دشتستان منحل شد.

به گزارش فکرشهر، استاندار بوشهر در ارتباط با انحلال شورای دو شهر استان اظهارداشت: با توجه به اینکه دو شورای شهر در استان بوشهر به وظایف خود به خوبی عمل نکردند و از وظایف خود تخطی کردند، رأی به انحلال آنها دادیم.

عبدالکریم گراوند به مهر گفت: شوراهای اسلامی شهرهای برازجان و آب‌پخش در شهرستان دشتستان در زمینه تصویب بودجه به وظایف خود عمل نکردند و رأی به انحلال آنها دادیم.

نشست هیئت حل اختلاف شوراهای اسلامی استان بوشهر با حضور استاندار بوشهر، رئیس کل دادگستری، دو تن از نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس و نماینده‌ای از شورای عالی استان بوشهر تشکیل شد.

یکی از مسائل مهمی که باعث شده تا هیات حل اختلاف شوراهای اسلامی استان بوشهر رأی به انحلال شوراهای اسلامی شهرهای برازجان و آب‌پخش بدهند، عدم تنظیم، مصوب و ابلاغ بودجه در زمان مقرر بوده است.

حکم انحلال کلی شوراهای اسلامی برازجان و آب‌پخش زمانی عینیت می‌یابد که هیئت حل اختلاف شوراهای اسلامی مرکزی آن‌را تأیید کند.

دیدگاه‌ها

عباس

بعد از عمری چهارتا آدم دورست و حسابی اومدن توی شورا و دارن به شهر خدمت میکنن ،اینا رو هم بزنید کنار  که دیگه کسی نباشه نظارت کنه رو کاراتون.  

برازجانی هستم.

با سلام.همه اعضای شورا کارشون درسته ناحق نباید گفت.از وقتی اومدن پیگیر کارها و حل مشکلات هستن یه عده ای نمیخوان و دوست دارن صدمه بزنن.موفق باشید همگی اعضای شورای شهر برازجان.

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید