سر خط خبرها:
فرماندار گناوه:

آموزش و پرورش با تولیدکنندگان پوشاک شهرستان گناوه همکاری کند

فکرشهر: فرماندار گناوه گفت: آموزش و پرورش‌های گناوه و بندر ریگ بر اساس مصوبه شورای آموزش و پرورش شهرستان با تولیدکنندگان پوشاک در سطح شهرستان نهایت همکاری را داشته باشند.

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، سید علی پاک نژاد عصر چهارشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان گناوه اظهار داشت: حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان در دستور کار همه مسئولان شهرستان قرار دارد و در راستای تحقق شعار سال با محوریت رونق تولید حمایت و پشتیبانی می‌شوند.

وی افزود: رونق تولید به عملکرد و حمایت مسئولان نیازمند است و مشکلات تولیدکنندگان و موانع تولید باید در چهارچوب قانون و به کمک مسئولان رفع شود.

فرماندار گناوه پیرامون درخواست ایجاد مکانی برای گسترش کارگاه و عرضه محصولات صنایع دستی شهرستان گفت: باید در مجتمع گردشگری گناوه که جانمایی شده و قرار است به زودی ساخته شود مکانی هم برای نمایشگاه و توسعه کارگاهی صنایع دستی در نظر گرفته شود تا تولیدات صنایع دستی شهرستان در معرض دید عموم قرار گیرد.

وی بیان کرد: درخواست واحدها و تولید کنندگان پوشاک برای دوخت لباس‌های فرم ادارات و مدارس و دستگاه‌های شهرستان باید به صورت جدی پیگیری شود.

وی اضافه کرد: در شهرستان گناوه تسهیلات اشتغال‌زایی و کارآفرینی در اختیار این تولید کنندگان پوشاک قرار گرفته و تولیدی‌ها در سطح شهرستان با این تسهیلات راه اندازی شده است که این تولیدکنندگان نیاز به حمایت دارند.

پاک نژاد گفت: آموزش و پرورش‌های گناوه و بندر ریگ مکلف هستند بر اساس مصوبه شورای آموزش و پرورش شهرستان با تولیدکنندگان پوشاک در سطح شهرستان نهایت همکاری را داشته باشند.

وی تصریح کرد: این تولیدکنندگان نیاز به حمایت دارند و باید این خریدها در داخل شهرستان انجام شود تا باعث چرخش چرخ تولید این کارگاه‌ها و توسعه آنها و رونق تولید شود.

فرماندار گناوه اظهار داشت: قابل قبول نیست محصولاتی که در داخل شهرستان تولید می‌شود از خارج از شهرستان خرید شود و باید با کمک و خرید تولیدات و محصولات این تولیدکنندگان از آنها حمایت و به رونق تولید کمک کرد.

دیدگاه خود را بنویسید