سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»

وقتی شهردار تنگ ارم، هم بیت المال را هدر می دهد و هم مردم را به زحمت می اندازد + تصاویر

فکرشهرـ الهام راسخی: محور ورودی تنگ ارم به مدت 6 ماه است که در دست بازسازی است...

فکرشهرـ الهام راسخی: محور ورودی تنگ ارم به مدت 6 ماه است که در دست بازسازی است.

به گزارش فکرشهر، محور ورودی تنگ ارم که مسیر دسترسی مردم این شهر به مرکز شهرستان و یکی از مسیرهای پر تردد به خصوص در ایام نوروز است از آذر ماه سال گذشته توسط شهرداری تخریب شده و قرار بود که بازسازی شود. اما تاکنون و با گذشت نزدیک به 6 ماه، این مسیر همچنان خاکی است و تردد در آن با وجود ماشین آلات راهسازی که در آنجا مستقر هستند به شدت کند و مشکل است.

جاده مذکور پیش از اینکه شهردار تنگ ارم تصمیم به تخریب آن بگیرد، به لحاظ کیفی هیچ مشکلی نداشت و به خوبی جوابگوی بار ترافیکی آن منطقه حتی در ایام شلوغ سال بود. اینکه چه فکری در پشت این طرح باشد مشخص نیست اما گویا شهردار تنگ ارم از اوضاع اقتصادی و وضعیت بودجه ای کشور اطلاع چندانی ندارد وگرنه در این آشفته بازار دستور تخریب جاده ای را که به لحاظ کمی و کیفی مشکلی نداشته را نمی داد و با صرف هزینه های زیاد و وقت اقدام به تخریب جاده و دوباره سازی بر روی همان مسیر قبلی نمی کرد؛ زیرا علاوه بر اینکه با این کار، بیت المال به هدر رفته، تردد در مسیر خاکی فعلی رفت و آمد را برای مردم بسیار سخت کرده است و علاوه بر تحمیل هزینه های هنگفت تعمیرات خودرو، گرد و خاک ناشی از عبور و مرور، خودروها و موتورسوارانی را که مجبور به عبور از این مسیر هستند، به زحمت انداخته و قطعا گردشگران بسیاری با دیدن وضعیت جاده از آمدن به آنجا صرف نظر خواهند کرد.

به گزارش فکرشهر، با این روند مشخص نیست که جاده ای که شهردار قصد دارد آن را بسازد کی به اتمام برسد و مردم کی مثل گذشته بر روی مسیر آسفالت تردد می کنند، ولی خوب است مسوولان مربوطه بر تعریف پروژه های عمرانی و اولویت آنها نظارت بیشتری کنند تا با اجرای پروژه ها شاهد رفع مشکلات اساسی مردم باشیم و نه ایجاد یک مشکل جدیدتر.

دیدگاه‌ها

ناشناس

مال صاحب نیست وهرکه را رسیدن مسول میکنند بله وقتی دانشگاه اهرم وابخش مدرک لیسانس ودکترا میدهد باید همه شهردار شوند وقتی هربیسوادی شد شورا باید منتظر چنین وضعیتی مردم باشند.

ناشناس

تقصیرشهردارچیه که مملکتو سیل زده دولت بودجه نداره پروژه تو وسط کار متوقف شده، ازجیب خودش که نمیتونه بده پول بدن تا بتونه کارکنه بنده خدا.

ازروستا هاکه خییلی زجر میکشن

چرابه جای این همه مخارج الکی پول بیت  المال راحروم کردنا روستا های نزدیک به تنگ ارم رااباد نمی کنند که روستا خالی از سکنه نشه چرا مشکلات مردم راحل نمیکنن؟

mohsen zamani

با سلام و احترام و قبولی طاعات و عبادات پروژه تعریض بلوار ورودی تنگ ارم یکی از خواسته های بحق مردم در سنوات گذشته بوده که هم اکنون با همت شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی در دست اقدام است و پروژه با توجه به مشارکتی بودن دو مجموعه فوق و بدلیل بارش  نزولات  آسمانی در زمستان گذشته موجبات کند شدن را در پیش گرفت،شهروندان با توجه به مزایای این طرح همواره حامی شهرداری بوده و هستند و هم اکنون پروژه بصورت فعال در حال انجام است بنظر میرسد خبر فوق هیچ گونه تاثیری بر اراده محکم و پای کار مجموعه شهرداری نخواهد داشت و اگر واقعا قصدتان اطلاع رسانی است بهتر است از ورودی جاده بخش ارم واقع در پل نمازگاه و خطرات آن تا مرکز بخش ارم همچنین بستن زیر گذر پل نمازگاه بیش از 6ماه هم مطلبی پست کنید

آشنا به مسائل شهر تنگ ارم

با توجه به تاخیر و ابهام درپروژه یاد شد شهردار محترم بهتراست بجای یکسری کارهای پیش افتاده و منسوخ شده دررسانه (زنگ زدن به این و اون )و جوابیه را به گردن رئیس شورا انداختندر جلسه ای راجع به پروژه شفاف سازی کند.

رضا زارع

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم فهیم و محترم شهر تنگ ارم اینجانب مدیر عامل شرکت کنتال راه و مجری پروژه بلوار امام خمینی شهر تنگ ارم برای آن دسته محدودی که قلم خود را بدون علم و اطلاع و به هر دلیلی به نگارش حرفهایی که فاقد هر استدلال علمی می باشد ابراز تاسف می نمایم و از همین جا از ایشان دعوت می نمایم که در جلسه پرسش و پاسخ و با حضور مردم فهیم تنگ ارم جهت توضیحات لازم در خصوص این پروژه بزرگ که بزرگترین پروژه شهر تنگ ارم می باشد حضور یابند

ناشناس

سلام خدمت همه بزرگواران  با نظر آقای زمانی موافقم چرا بهسازی مسیر پل نمازگاه تا شهر تنگ ارم (عرض جاده بزرگتر بشه ، پیج های خطر ناک برداشته بشه) که  سالانه باعث  مرگ خیلی از عزیزانمان شده در رسانه ها خبری از این  گزارشات نیست. واقعا شهردار تنگ ارم در این مدت خوب عمل کرده و همه راضی هستیم. بنظر بنده یه پروژه ناقص رها بشه بهتره بالاخره کار نیمه تمام تموم میشه .  

نیکنام

آقای زمانی براساس کدام نظرسنجی این پروژه را خواست مردم معرفی می کنید؟ مردمی که با نظر رییس شورا و دو همراه دیگرش حق شرکت در جلسات شورا را ندارند به چه شکل باید نظر خود را درباره تصمیمات شورا عنوان کنند؟ آقای زمانی شما که دلیل کندی این پروژه را بارندگی سال گذشته می دانید بهتر نیست به این موضوع فکر کنید که پروژه زیرگذر نمازگاه هم بهمین دلیل  با کندی روبرو شده؟مهمتر اینکه شورای شهر تنگ ارم بعنوان نماینده مردم برای جاده تنگ ارم به نمازگاه چه اقدامی انجام داده است؟ بعنوان مشاور رییس شورا که به شکل  عجیبی نقش روابط عمومی شورا و شهرداری را انجام می دهید به این سوال پاسخ دهید که اولویت انجام ورودی بیشتر بوده یا خیابان ۲۴ متری؟ آسفالت کوچه ها و ساماندهی دره ها مهمتر بوده یا ورودی؟ به نظرم به جای اینکه صرفا به فکر دفاع از اشتباهات شورا و شهرداری باشیم به فکر منافع مردم شهرمان باشیم تا اینگونه حق شان ضایع نشود.

ناشناس

با سلام خدمت شهردار و شورای شهر در هر اداره و سازمانی برای اجرای پروژه ها اولویت بندی برا ساس ضرورت انجام میپذیرد و پروژه هایی را به مرحله اجرا میرسانند که بیشترین بار مشکلات از دوش مردم شهر بردارد بنظر بنده بعنوان یک شهروند پروژه هایی در سطح شهر اجرا گردیده که کمترین رفت و آمد را داشته و بجای اجرای پروژه 2میلیاردی ورودی شهر میتونستن چندین خیابان بزرگ و پر رفت آمد شهر را بهسازی کنن و بار مشکلات شهر بکاهند وقتی اکثر کوچه های ما خاکی میباشند و درفصل بارندگی مشکلات عدیده ای برای شروندان بوجود می آوردخیابان چهار بانده چه دردی را دوا میکند

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید