سر خط خبرها:

شروع بهسازی خیابان قدس برازجان + تصاویر

فکرشهر: چند وقتی است که شهرداری برازجان در کنار فعالیت های عمرانی جاری خود، اصلاح و بهسازی برخی خیابان های فرسوده و غیر استاندارد اما پرتردد شهر را نیز در دستور کار قرار داده است؛ طرحی که با اجرای آن می توان گفت خواسته ی به حق بسیاری از شهروندان برازجانی ساکن در این مناطق را جامه ی عمل می پوشاند و نقش مهمی در بهبود کیفیت تردد در خیابان هایی را دارد که به دلیل گذر زمان و افزایش حجم ترافیک، بخش بزرگی از کارایی خود را از دست داده و در بسیاری موارد مسبب عدم رضایت شهروندان شده است.


به گزارش فکرشهر از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، همانگونه که پیش از این شهردار برازجان از آغاز عملیات اصلاح و بهسازی خیابان های پرترددی همچون خیابان دکتر حسابی و گذر شمالی ورزشگاه تختی خبر داده بود، اینک عملیات بهسازی خیابان قدس واقع در خیابان منبع نیز در دستور کار حوزه ی معاونت عمرانی شهرداری برازجان قرار گرفته و عملیات اجرایی آن آغاز گردیده است.
شهردار برازجان در توضیح ابعاد اجرایی این پروژه اظهار داشت:  خیابان قدس که به واسطه تراکم جمعیتی بالای منطقه و وجود مرکز آموزشی در آن محل روزانه شاهد تردد شمار قابل توجهی از شهروندان است، از فرسودگی مفرط رنج می برد و وضعیت مناسبی نداشت و به همین دلیل اصلاح آن در دستور کار قرار گرفت و عملیات اجرایی آن رسما آغاز شد.

محمد حسن محمدی با بیان اینکه در این طرح بالغ بر 600 متر سنگ جدول گذاری انجام خواهد گرفت افزد:  بالغ بر 3600 مترمربع  نیز سواره رو خیابان اصلاح، زیرسازی و آسفالت انجام خواهد شد.

شهردار برازجان محدودهی عملیاتی این طرح را بیش از 4800 مترمربع عنوان کرد و ادامه داد: امیدواریم با اجرای این طرح شاهد بهبود کیفی وضعیت آمد و شد در این منطقه از شهر و جلب رضایت شهروندان گرانقدر برازجانی باشیم.

 

دیدگاه خود را بنویسید