سر خط خبرها:

۲ هلی‌کوپتر آب پاش برای اطفاء حریق به ارتفاعات کوه‌سیاه دشتی اعزام می‌شود

فکرشهر: فرماندار دشتی با اشاره به وقوع آتش سوزی در ارتفاعات کوه سیاه دشتی و جنگل‌های این منطقه گفت: با توجه به صعب‌العبور بودن این منطقه با هماهنگی انجام شده ۲ هلی‌کوپتر آب پاش برای اطفاء حریق به ارتفاعات کوه‌سیاه دشتی اعزام می‌شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، عبدالله نادری صبح امروز در جلسه مدیریت بحران شهرستان دشتی از اعزام نیروهای امدادی به ارتفاعات کوه سیاه دشتی خبر داد و اظهار داشت: در پی وقوع آتش‌سوزی در منطقه کوه سیاه دشتی ضمن آماده‌باش بودن نیروها در بخش‌های مختلف، نیروهای امدادی هلال احمر، حفاظت محیط زیست و آتش نشانی به این منطقه اعزام شد.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق مبنی بر وسعت آتش سوزی و تعیین خسارت‌ها افزود: در این زمینه تاکنون 2 جلسه مدیریت بحران در دشتی تشکیل شده که بر همکاری مردم و کشاورزان منطقه برای اطفاء حریق تاکید شده است.

فرماندار دشتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تاکید بر تسریع در اطفاء حریق در کوه سیاه افزود: با توجه به صعب‌العبور بودن این منطقه  با هماهنگی انجام شده 2 هلی‌کوپتر آب پاش برای اطفاء حریق به ارتفاعات کوه‌سیاه دشتی اعزام می‌شود.

نادری بیان کرد: از نیروهای مردمی، سمن‌ها،کشاورزان و مردم هر روستا که آشنایی با منطقه آتش سوزی دارند خواسته شده با امدادگران برای اطفاء حریق همکاری کنند.

 وی افزود: در این زمینه اکیپ‌های زمینی و موتور سوار اعزام می‌شوند و بر همکاری دستگاهای اجرایی ذیربط تاکید شده است.

 فرماندار دشتی گفت: به سبب صعب العبور و کوهستانی بودن منطقه کوه سیاه آتش هنوز در ارتفاعات آن مهار نشده است.

نادری افزود: نیروهای امداد و عملیاتی از دشتستان، تنگستان و جنوب استان بوشهر در تسریع اطفاء حریق آماده باش و به ارتفاعات کوه سیاه دشتی اعزام شده‌اند.

دیدگاه خود را بنویسید