سر خط خبرها:
فرماندار جم:

امکانات جم برای میزبانی مسابقات لیگ برتر تقویت می‌شود

فکرشهر: فرماندار شهرستان جم گفت: امکانات این شهرستان برای میزبانی شایسته از مسابقات لیگ برتر تقویت می‌شود.

به گزارش فکرشهر از مهر، محمد حسینی عصر پنجشنبه در نشست هماهنگی برگزاری لیگ نوزدهم در جم اظهار داشت: تمام بازی در شهرستان جم با حداقل امکانات ولی با حداکثر امنیت ممکن برگزار شد.

محمد حسینی افزود: زمین چمن شماره ۲ ورزشگاه تختی جم به زودی ترمیم و آماده تمرینات تیم پارس می‌شود.

وی تصریح کرد: هتل شهرداری جم در حال تکمیل است و انتظار داریم تا هفته دولت به بهره برداری برسد.

حسینی اضافه کرد: زمین چمن بزرگ بهارستان با اعتبار یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

وی تأکید کرد: ترمیم زمین چمن ورزشگاه تختی به زودی آغاز و ظرف زمان کوتاهی سامان دهی می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه استاندار با وزیر نفت مکاتباتی انجام دادند، ابزار امیدواری کرد: نشست استاندار در تهران ثمربخش بود و تعهداتی توسط پتروشیمی‌ها داده شد که انتظار داریم حمایت کاملی داشته باشند.

وی گفت: همراهی و همگامی خوبی در سطح شهرستان برای برگزاری مطلوب مسابقات وجود داشته و دارد و در همین راستا، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از عملکرد شهرستان در برگزاری مسابقه پایانی لیگ برتر در جم به صورت مکتوب تقدیر کرد که تنها تقدیر انجام شده از تدابیر امنیتی برگزاری مسابقات در کل کشور است.

حسینی خاطر نشان کرد: برای برگزاری مطلوب مسابقات لیگ برتر، ۲۰۰ میلیون تومان از سوی شرکت فجر جم برای آماده سازی ورزشگاه تختی جم هزینه شد.

وی ادامه داد: در سال ۹۶، ۱۵ درصد مطالبات تیم پرداخت شده بود که با وجود پرداخت مابقی مطالبات در سال ۹۷، همچنان بخشی مطالبات مانده است.

حسینی یاد آور شد: در همین راستا با حمایت پتروشیمی‌ها از تیم پارس جم پیشنهاد شده است که تبلیغات این شرکت روی پیراهن بازیکنان باشد.

دیدگاه خود را بنویسید