سر خط خبرها:

برگزیدگان مسابقات سنگنوردی سالنی به میزبانی دشتستان مشخص شد+ تصاویر

فکرشهر: هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان، به منظور شناسایی، پرورش استعداد برتر و گزینش برای تشکیل تیم منتخب استان مسابقات سنگنوردی سالنی برگزار کرد.

به گزارش فکرشهر به نقل از  روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان بوشهر، این مسابقات در رشته های سرطناب در رده های سنی مختلف و در دو بخش دختران و پسران با شرکت مجموع 68 شرکت کننده از شهرستان های بوشهر، دشتستان، گناوه و جم در روزهای دوم و سوم تیرماه به میزبانی شهرستان دشتستان در تنها سالن اختصاصی سنگ نوردی استان بوشهر برگزار شد.

نتایج کسب شده به شرح ذیل می باشد: 

بخش پسران: 

رده سنی نونهالان b ( متولدین سالهای ۹۱ و ۹۲ )
 مقام اول : کیان عبدالملکی از شهرستان جم 
مقام دوم : محمد ویسویی از شهرستان دشتستان 
مقام سوم : محمد طاها عبدالهی از شهرستان دشتستان 

رده سنی نونهالان a ( متولدین سالهای ۸۹ و ۹۰ ) 
مقام اول : محمد مهدی طهماسبی از شهرستان بوشهر 
مقام دوم : فرزام قلایی زاده از شهرستان دشتستان 
مقام سوم : احمدرضا گرمسیری از شهرستان دشتستان 

رده سنی نوجوانان d ( متولدین سالهای ۸۷ و ۸۸ ) 
مقام اول : کسری هدایت از شهرستان دشتستان 
مقام دوم : علیرضا جلالیان از شهرستان دشتستان 
مقام سوم علیرضا باقرزاده از شهرستان دشتستان 

 رده سنی نوجوانان c ( متولدین سالهای ۸۵ و ۸۶ ) 
مقام اول : محمدطه زنگنه از شهرستان بوشهر 
مقام دوم : امیر حسین جمالی از شهرستان دشتستان 
مقام سوم : محمد حسین حسینی پور از شهرستان دشتستان 

رده سنی نوجوانان b ( متولدین سالهای ۸۳ و ۸۴) 
 مقام اول : نیما جمیری از شهرستان دشتستان 
مقام دوم : متین محمدی از شهرستان دشتستان 
 مقام سوم : نصرالله شبانکاره از شهرستان دشتستان

در بخش دختران: 

 رده سنی نونهالان b ( متولدین سالهای ۹۱ و ۹۲ ) 
مقام اول : چکامه ابراهیمی از شهرستان گناوه 
مقام دوم : فاطمه بحرینی از شهرستان دشتستان 
مقام سوم : هستی نعیم زاده از شهرستان گناوه 

رده سنی نونهالان  a ( متولدین سالهای ۸۹ و ۹۰ )
مقام اول : آیلین فرهمند از شهرستان دشتستان 
مقام دوم : دینا راهپیما از شهرستان دشتستان 
مقام سوم : کوثر بحرینی از شهرستان دشتستان 

رده سنی نوجوانان d ( متولدین سالهای ۸۷ و ۸۸ )  
مقام اول : یسنا زنگنه از شهرستان دشتستان 
مقام دوم : رودابه گنجی از شهرستان دشتستان 
مقام سوم : سارینا علیمی مطلق فرد از شهرستان بوشهر

رده سنی نوجوانان c ( متولدین سالهای ۸۵ و ۸۶ ) 
مقام اول : سما علیمی مطلق فرد از شهرستان بوشهر 
مقام دوم : ساره حسینی پور از شهرستان دشتستان 
مقام سوم : ریحانه بهروزی از شهرستان گناوه 

رده سنی جوانان ( متولدین سالهای ۸۱ و ۸۲ )  
مقام اول : فاطمه قهرمانپور از شهرستان دشتستان 
مقام دوم : فخرالملوک کوثری نژاد از شهرستان دشتستان 
مقام سوم : فرشته پاپری از شهرستان دشتستان 

دیدگاه خود را بنویسید