سر خط خبرها:

نخستین خودرو آتش نشانی شهرداری پس از ۵۰ سال وارد خارگ شد+ عکس

فکرشهر: با پیگیری شهردار نخستین خودرو آتش نشانی شهرداری پس از ۵۰ سال وارد خارگ شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ، شهردار خارگ با اعلام این خبر اذعان کرد: در راستای تجهیز ساختمان آتش نشانی نسبت به پیگیری مجدانه جهت تخصیص خودروی اطفاء حریق به مجموعه شهرداری خارگ اقدام کردیم که پس از مکاتبات لازم و مساعدت مسوولین استانی و مسوولین مربوطه در سازمان شهرداری ها، حواله این خودرو اخذ و با تجهیزات بروز به این مجموعه تخصیص داده شد.

عبدالحمید صفایی با تاکید بر اهمیت تقویت ناوگان حمل و نقل شهرداری خارگ افزود: با توجه به فرسودگی و از کارافتادگی ماشین حمل میت مجموعه شهرداری، پس از پیگیری های مکرر در استان و سازمان شهرداری ها، موفق به تخصیص یک دستگاه ماشین جدید حمل میت جهت خدمت به مردم شریف جزیره خارگ شدیم که به زودی وارد خارگ می شود.

صفایی ادامه داد: هم اکنون نیز اولین خودروی آتش نشانی شهرداری خارگ پس از ۵۰ سال وارد ناوگان این مجموعه شده است و به حول قوه الهی با افتتاح ساختمان آتش نشانی در این مجموعه مستقر خواهد شد.

مدیریت شهری خارگ گفت: امید داریم با پیگیری این روند و تقویت هرچه بیشتر ناوگان حمل و نقل شهرداری بتوانیم خدمتگزار شایسته ای برای ولی نعمتان خود باشیم.

دیدگاه‌ها

بومي

بابا جان تو هر كي هر خبري بهتون داد نزنيد خارگ پر هست از ماشين هاي اتش نشاني پيشرفته تو شركت هاي نفتي و پتروشيمي حالا شهرداري يه بچه ماشين كوچولو اتش نشاني اورده هزار جا تبليغش كرده . تا حالا اتش نشاني شركت نفت قسمت شهر هم پوشش ميداد ولي از فردا شهرداري بايد با اين ماشين كوچولو اطفا حريق انجام بده

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید