سر خط خبرها:
فرمانده انتظامی استان بوشهر تشریح کرد:

جزییات دستگیری سارقان مسلح جاده دیر/ سه سارق در کنگان و جم دستگیر شدند

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: سه سارقی که یک دستگاه خودرو حامل بار قاچاق را با تهدید اسلحه به سرقت برده بودند کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند...

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: سه سارقی که یک دستگاه خودرو حامل بار قاچاق را با تهدید اسلحه به سرقت برده بودند کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار خلیل واعظی در تشریح این خبر بیان کرد: ساعت ۲۱ شب ۱۳ مهرماه شخصی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت مسلحانه خودرو خود در جاده  دیر به دوراهک خبر داد.

وی افزود: با حضور گشت پلیس مشخص شد فرد تماس گیرنده راننده یک دستگاه خودرو پژو است که در حال حمل بار قاچاق سه نفر مسلح به اسلحه کلاش وی را در جاده متوقف کرده و خودرو حامل بار را به سرقت برده و متواری می‌شوند.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر اگرچه فرد مالباخته نیز به همراه یکی از بستگانش به تعقیب خودرو سارقان پرداخته بودند ولی آن‌ها به سرعت متواری شده بودند.

وی اضافه کرد: با تلاش و پیگیری یگان‌های پلیسی شهرستان‌های دیر، کنگان و جم هویت یکی از سارقان به نام «ص» شناسایی و در شهرستان کنگان دستگیر شد.

سردار واعظی ادامه داد: متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به سرقت مسلحانه به همراه دو نفر از دوستانش، علت آن را اختلاف حساب با مالباخته عنوان کرد.

وی تصریح کرد: با ادامه عملیات پلیسی دو نفر از همدستان سارق نیز کمتر از ۲۴ ساعت پس از سرقت در شهرستان جم شناسایی و دستگیر و اسلحه به‌کار رفته در سرقت از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: خودرو سرقت شده نیز به همراه بار قاچاق در حاشیه شهرکنگان کشف شد.

دیدگاه خود را بنویسید