سر خط خبرها:

تذکر فرماندار جم به شهرداران و دهیاران شهرستان

فکرشهر: فرماندار شهرستان جم گفت: شهرداران و دهیاران از ورود به تبلیغات انتخاباتی کاندیداها خودداری کنند و به هیچ‌وجه امکانات دولتی نباید در اختیار کاندیداها قرار گیرد.

به گزارش فکرشهر از مهر، محمد حسینی ظهر سه‌شنبه در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان جم اظهار داشت: می‌بایست تعهد و مسئولیت‌پذیری را سرلوحه قرار دهیم تا نهایتاً انتخاباتی سالم و قانونی با رضایت‌مندی مردم داشته باشیم.

وی بیان کرد: در پروسه برگزاری انتخابات تمام دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، نهادها و شرکت‌ها مکلف هستند نهایت همکاری با ستاد انتخابات را داشته باشند.

فرماندار شهرستان جم با تأکید بر اینکه امکانات دولتی در اختیار کاندیداهای انتخابات قرار نگیرد اظهار داشت: هم مجریان هم ناظران انتخابات باید اخلاق را در انتخابات را رعایت کنند.

حسینی با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات سالم، نیازمند قانون‌مداری است بیان کرد: برگزاری سالم انتخابات یکی از رسالت‌های بزرگ وزارت کشور است بنابراین مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی از جانب‌داری در انتخابات پرهیز کنید و مردم هم از ما می‌خواهند قانون را اجرا کنند.

فرماندار شهرستان جم خاطرنشان کرد: به هیچ‌وجه امکانات دولتی نباید در اختیار کاندیداها قرار گیرد و شهرداران و دهیاران از ورود به تبلیغات انتخاباتی کاندیداها خودداری کنند.

دیدگاه خود را بنویسید