سر خط خبرها:

مصاف شاهین و گل‌گهر سیرجان برای کسب 6 امتیاز بازی

فکرشهر: سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهرگفت: باتوجه به شرایط خاص انتهای جدول دیدار این تیم مقابل گل‌گهر سیرجان یک بازی 6 امتیازی است.

به گزارش فکرشهر از صداوسیما، مهرداد کریمیان در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با گل‌گهر سیرجان افزود: تیم ما برای خروج از شرایط کنونی به سه امتیاز بازی با کل‌گهر نیاز مبرم دارد که با تمرین‌ها و صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم امیدوار به کسب پیروزی در این بازی هستیم.

وی گفت: امیدوارم درحضور هواداران پرشور شاهین سه امتیاز بازی را کسب و شرایط را برای تیم خود مناسب کنیم چراکه تماشاگران ما سه امتیاز می‌خواهند و این حق آنهاست.

کریمیان در مورد شرایط مصدومان تیمش نیز اظهار داشت: برای بازی فردا پیمان شیرزادی مصدوم است که چنانچه به این مسابقه نرسد به بازیکنان جوان و امید تیم میدان می‌دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار چالش سرمربیگری در تیم شاهین و تجربه شرایط نامطلوب این تیم در لیگ نوزدهم مواجه شود یا خیر افزود: من انتظار چنین شرایط و چالشی را نداشتم ولی با این حال با دل و جان برای اسم شاهین به‌عنوان یک سرباز تلاش و خودم را مدیون باشگاه می‌دانم.

کریمیان  افزود: امیدوارم نتیجه‌ای حاصل شود که مردم خوشحال شوند چون دوست ندارم خاطره بدی از ما به جا بماند و امیدوارم هر اتفاق خوبی که قرار است بیفتد هرچه سریع‌تر رخ دهد.

وی همچنین با انتقاد از حضور اندک خبرنگاران گفت: در مقایسه با هفته‌های گذشته خبرنگاران کمتری به نشست خبری آمده و حوصله پرسش ندارند که این خوب نیست.

شاهین بوشهر اکنون با یک امتیاز در قعر حدول لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

این تیم فردا در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به مصاف گل گهر سیرجان می‌رود.

دیدگاه خود را بنویسید