سر خط خبرها:
مدیرکل محیط زیست بوشهر:

بهبود وضعیت زیست محیطی شهرهای استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود

فکرشهر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: توسعه درخت‌کاری و بهبود وضعیت زیست محیطی شهرهای استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، فرهاد قلی‌نژاد صبح سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی اداره‌کل حفاظت محیط زیست با شورای اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای حفظ و حراست از محیط زیست در سراسر استان بوشهر برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

وی از تجهیز ایستگاه پایش  آلودگی کنگان خبر داد و اضافه کرد: امیدواریم با وارد مدار شدن دستگاه های محیط زیست در این مناطق، پایش‌های زیست محیطی واقعی‌تر و جدی‌تر شود. 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در ادامه به نحوه تقسیم عوارض آلایندگی و هزینه کرد برای امورات زیست محیطی شهر اشاره کرد و افزود: درخت کاری و بهبود وضعیت زیست محیطی شهرها با جدیت در دستور کار است.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه پسماند خاطرنشان کرد: جلوگیری از احداث پتروشیمی جدید در منطقه، احداث ایستگاه‌های محیط‌بانی، اجرای طرح محیط یار و تشکیل کمیته ملی کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از مواردی است که با جدیت دنبال می‌شود.

اعضای شورای عالی استان بوشهر نیز به طرح موضوعات و مسائل زیست محیطی در سطح شهرها و روستاهای استان بوشهر پرداختند و نقطه نظرات خود را در موضوعات مطرح شده اعلام کردند.

دیدگاه خود را بنویسید